0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: vat-z

Artykuły:

Formularz VAT-Z - darmowy wzór wraz z omówieniem

Likwidując działalność gospodarczą, przedsiębiorca, który podlegał rejestracji jako czynny podatnik VAT, musi zgłosić ten fakt do urzędu skarbowego na druku VAT-Z. Dowiedz się, jak wypełnić formularz VAT-Z i pobierz darmowy wzór w formacie PDF!

19 sierpnia 2021

Informacja o dokonanym spisie z natury - wzór z omówieniem

Czynni podatnicy VAT, którzy zaprzestaną wykonywania czynności podlegających opodatkowaniu, zobowiązani są sporządzić spis z natury. Dowiedz się, co powinna zawierać informacja o dokonanym spisie z natury. Pobierz wzór dokumentu w formacie doc lub pdf.

10 lipca 2019

Likwidacja działalności gospodarczej a data złożenia VAT-Z

Przedsiębiorco, likwidujesz działalność gospodarczą i nie jesteś pewny czy dokonałeś już wszystkich formalności? Czy wiesz, do czego służy formularz VAT-Z oraz w jakich sytuacjach należy go złożyć? Sprawdź, odpowiedź znajdziesz w naszym artykule!

23 września 2016

Czy można uniknąć płacenia podatku od towarów i usług od remanentu likwidacyjnego?

Przedsiębiorca decydujący się na zakończenie działalności gospodarczej musi zmierzyć się z wieloma formalnościami, takimi jak sporządzenie remanentu likwidacyjnego. Czy można uniknąć płacenia podatku od towarów i usług od remanentu likwidacyjnego?

28 marca 2014

Formularz VAT-Z z omówieniem sposobu wypełniania

Przedsiębiorco - masz obowiązek złożenia deklaracji VAT-Z? Pobierz za darmo druk i przeczytaj omówienie elementów oraz sposobu wypełnia tego formularza!

9 sierpnia 2013

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów