0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: wpis-do-ceidg

Artykuły:

Możesz założyć firmę bez wychodzenia z domu - CEIDG-1 przez internet

Własną firmę możesz założyć nie wychodząc z domu. Musisz jedynie wypełnić formularz CEIDG-1 przez internet! W artykule przedstawiamy wszystkie zagadnienia tego dokumentu oraz krok po korku pomagamy wypełnić wniosek. Sprawdź, szczegóły w artykule!

2 lutego 2022

Odwieszenie działalności gospodarczej – jakie obowiązki się z tym wiążą?

Niekiedy przedsiębiorcy w związku z problemami finansowymi mogą zawiesić swoją działalność. W momencie poprawy sytuacji mogą zdecydować się na odwieszenie działalności gospodarczej. Przeczytaj artykuł i dowiedz się w jaki sposób należy to zrobić.

8 kwietnia 2021

Oszuści pobierają opłaty za wpis do CEIDG

Otrzymałem wiadomość, że muszę zapłacić za wpis do CEIDG. Czy jestem zobowiązany zapłacić, mimo że na wniosku było napisane, że wpis jest bezpłatny?

1 marca 2018

Na tropie nieuczciwego kontrahenta

Zdarza się, że przy podpisywaniu umowy z nowym kontrahentem przedsiębiorcy opierają się wyłącznie na jego zapewnieniach oraz własnych obserwacjach.

18 stycznia 2018

Jednoosobowa działalność gospodarcza a odpowiedzialność przedsiębiorcy

Charakterystycznym elementem prowadzenia indywidualnej działalności gospodarczej jest pełna odpowiedzialność przedsiębiorcy. Co w przypadku wspólności małżeńskiej a długu przedsiębiorcy? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

18 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów