0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: wyplata-wynagrodzenia

Artykuły:

Zróżnicowany termin wypłaty dla poszczególnych grup zatrudnionych

Pracownicy oczekują nie tylko terminowej wypłaty, ale i pewności co do jej realizacji. Termin wypłaty wynagrodzenia musi nastąpić zgodnie z przepisami Kodeksu pracy (kp) określającymi w tym zakresie dość szczegółowe wymagania. Sprawdź!

18 kwietnia 2024

Brak wypłaty wynagrodzenia a wina pracodawcy

Pracujesz na umowę o pracę, a Twój pracodawca nie wypłaca Ci wynagrodzenia za pracę? Czy w tej sytuacji możesz wypowiedzieć umowę o pracę z winy pracodawcy? Przeczytaj artykuł i sprawdź, jakie konsekwencje niesie ze sobą brak wypłaty wynagrodzenia!

16 listopada 2023

Kara pieniężna a wypłata wynagrodzenia - najważniejsze informacje

Za jakie przewinienia przyznawana jest kara pieniężna? Czy określone są zasady według których przyznawana jest kara pieniężna? Sprawdź w naszym artykule czy kara pieniężna może zostać potrącona z wynagrodzenia i czy możliwe jest złożenie sprzeciwu!

14 lipca 2023

Wypowiedzenie umowy o pracę w trakcie miesiąca a wypłata wynagrodzenia

Wypłata wynagrodzenia jest jednym z wielu obowiązków pracodawcy. Jak prawidłowo wyliczy wynagrodzenie pracownika, jeśli zakończenie umowy o pracę odbywa się w trakcie miesiąca? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

15 lutego 2023

Wypłata wynagrodzenia zawyżonego pracownikowi a potrącenia

Zgodnie z przepisami pracodawca ma prawo dokonywać potrąceń od wynagrodzeń pracowniczych w z góry ustalonych przypadkach. Czy wypłata wynagrodzenia zawyżonego pracownikowi może podlegać zwrotowi? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!

27 maja 2020

Wypłata wynagrodzenia - w jakiej formie?

Pracodawca zatrudniający pracowników ma bezwzględny obowiązek przekazywać osobom zatrudnionym wynagrodzenie za wykonaną pracę. Przepisy nie wskazują jednej formy w jakiej powinna się odbywać wypłata wynagrodzenia. Przeczytaj nasz artykuł na ten temat!

16 sierpnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów