0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: zwolnienie-z-pit-dla-mlodych

Artykuły:

Ulga bez PIT dla młodych nie dla przedsiębiorców i wykonawców dzieła

Ulga bez PIT dla młodych do 26. roku weszła w życie w trakcie 2019 r. Na czym polega to zwolnienie i kto może z niego skorzystać? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się czy każda osoba przed 26 rokiem życia ma prawo do ulgi bez PIT!

30 maja 2022

Zwolnienie z PIT dla młodych – których dochodów nie dotyczy?

Od niedawna obowiązuje zwolnienie z PIT dla młodych do 26. roku życia. Czy wszystkie dochody uzyskane przez osobę do 26. roku życia są zwolnione z PIT? Jakie dochody nie podlegają zwolnieniu? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

15 marca 2022

Zwolnienie z PIT dla młodych a 50% koszty uzyskania przychodu

Kiedy daną osobę obowiązuje zwolnienie z PIT dla młodych? Do jakiej kwoty przysługuje ta ulga? Kiedy natomiast można zastosować 50% koszty uzyskania przychodu? Czy te dwie ulgi można ze sobą łączyć? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!

28 maja 2021

Oświadczenie o zwolnieniu z podatku - darmowy wzór do pobrania

Juz od 1 sierpnia zacznie obowiazywać ulga "bez PIT dla młodych". Młodzi pracownicy do 26 roku życia mogą skorzystać ze zwolnienia z podatku. W tym celu muszą złożyć pracodawcy oświadczenie o zwolnieniu z podatku. Pobierz darmowy wzór wniosku!

26 lipca 2019

Kiedy stosować zwolnienie z PIT dla młodych

Nowa ulga w opłacaniu podatku dochodowego będzie przysługiwała określonej grupie wiekowej. Ko będzie mógł z niej skorzystać? Od kiedy ulga będzie obowiązywać? Czy zwolnienie z PIT dla młodych będzie zachęcało do zawierania umów śmieciowych? Dowiedz się!

25 lipca 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów