0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

25 listopada odbędzie się VIII konferencja bankowców z regionu CEE organizowana przez SME Banking Club

Wielkość tekstu:

Każdego roku organizatorzy zaskakują wyjątkowymi prelegentami, nowymi tematami i szerokim networkingiem. W tym roku postanowili zaskoczyć jeszcze samą lokalizacją konferencji i zabierają nas do serca Pragi, gdzie tuż nad Wełtawą znajduje się historyczny Žofín Palace! To właśnie w tych komnatach, 25 listopada 2022, bankowcy z rejonu CEE będą mieli przyjemność wymienić się kontaktami, poznać nowinki z branży, a przy okazji zwiedzić „Miasto Stu Wież”. 

Nagrody za rok 2022

Punktem konferencji, który co roku wzbudza niemałe emocje to gala rozdania nagród dla firm, które w danym roku wykazały się najciekawszymi innowacjami. Nominowani zostaną wyłonieni przez SME Banking Club na podstawie badań i rankingów obejmujących firmy z regionu Europy Środkowo – Wschodniej w kategoriach: 

· Best Online Banking for SMEs. CEE Region.
· Best Mobile Banking for SMEs. CEE Region.
· Best Digital Lending for SMEs. CEE Region.
· Best Digital Factoring for SMEs. CEE Region.

 

Networking, strefa expo, panele dyskusyjne

Ponad 30 prelegentów z różnych krajów, a pośród nich, m.in: Michał Tusznio (ING Bank Poland), Paweł Jaszewski BNP Paribas Bank Polska, Václav Mladěnka (Monet+), Christian Ruehmer (Q-Lana Inc), Enrique Caballero (Aware Inc. Biometrics), Katalin Kauzli (Charlie-India), eksperci gotowi podzielić się swoją wiedzą, panele dyskusyjne, w których uczestniczy publiczność, niezastąpiony networking twarzą w twarz oraz świetne, prawdziwie królewskie jedzenie! Właśnie dlatego nie może Was tam zabraknąć! 

OFERTA SPECJALNA! Do 1 września oferta specjalna!

Szczegóły i rejestracja: https://smebankingconference.com/ Zapraszamy!

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów