0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Aplikacje na telefon, które zorganizują Ci czas

Nasz ekspert:
Artykuły autora

Wielkość tekstu:

Polacy są zapracowani bardziej niż Japończycy. Jak wynika z rankingu OECD z 2015 roku, Polska znajduje się w czołówce krajów, w których pracuje się najwięcej. Za nami znalazła się m.in. Japonia, która powszechnie uznawana jest za kraj pracoholików. Często nie mamy czasu na załatwienie codziennych spraw, a wtedy jedynym narzędziem, które może nam w tym pomóc, jest nasz smartfon. Dzisiejsze aplikacje na telefon pozwalają nie tylko odpowiednio zarządzać swoim czasem, ale także skutecznie kontrolować wydatki. Poznaj aplikacje na telefon, które zaoszczędzą twój czas i pieniądze!

Aplikacje na telefon

You need a budget - planuj budżet i oszczędzaj

Z tą aplikacją możesz w pełni kontrolować swoje wydatki. Aplikacja jest wyjątkowa, ponieważ ma możliwość zaimportowania danych z konta bankowego. Na podstawie analizy wydatków podpowiada, jak zredukować pewnie koszty oraz jak zaplanować budżet. Nie tracisz czasu na analizę wydatków, zatem ostatecznie oszczędzasz i czas i pieniądze.

Kizzu 

Osoby zapracowane nie mają czasu, aby w pełni realizować codzienne obowiązki, a co dopiero, żeby śledzić aktualne promocje, zniżki czy kupony rabatowe dostępne w sklepach.

O tym wszystkim informuje nas aplikacja na telefon Kizzu. Zbiera ona informacje o promocjach ze sklepów z ponad 130 polskich miast. Aplikacja posiada 10 kategorii, dzięki czemu możemy dokładnie określić grupy produktów, które najbardziej nas interesują. Dzięki usłudze geolokalizacji możemy sprawdzić, jakie są najkorzystniejsze oferty w miejscu, w którym się aktualnie znajdujemy.

Listonic - aplikacja, która uporządkuje Twoje zakupy

Aplikacja Listonic to gwarancja, że podczas większych zakupów nie zapomnimy o żadnych z produktów, który zalazł się na naszej wirtualnej liście. Dlaczego Listonic jest, aż tak dobry i skuteczny? Aplikacja jest przejrzysta i łatwa w obsłudze. Tworzysz listę zakupów, dodajesz do niej produkty i otrzymujesz powiadomienia o nowych ofertach promocyjnych. Na koniec, gdy utworzymy listę i będziemy chcieli przesłać ją drugiej osobie, wystarczy, że wyślemy link, maila lub SMS-a. Prostota, przejrzystość i funkcjonalność to główne zalety tej aplikacji, które ułatwiają każde zakupy.

mytaxi 

Zamawiaj, Oceniaj i Płać - takie jest hasło mytaxi, które w trzech słowach opisuje możliwości oferowane przez aplikację. Bez pośredników, czyli łączenia się z centralą, możesz zamówić taksówkę, co pozwala na zaoszczędzenie odrobiny czasu. Podczas dokonywania zamówienia pasażer otrzymuje dane kontaktowe do kierowcy, markę oraz numery rejestracyjne samochodu.

Następnie można na bieżąco sprawdzać trasę kierowcy lub poczekać na powiadomienie, kiedy taksówka będzie już na miejscu. Płatność za kurs odbywa się także przez aplikację. Możemy wybrać sposób dokonania opłaty oraz rozważyć pozostawienie napiwku. Wygodny i prosty sposób na podróż.

upday - bądź na bieżąco i zyskaj więcej czasu

Pomimo zapracowania, staramy się być na bieżąco z różnego rodzaju informacjami. Wiadomości ze świata, kraju, artykuły o nowościach z każdej branży - to wszystko możemy mieć w jednym miejscu. Użytkownicy otrzymują informacje zgodne z ich zainteresowaniami (należy tylko zaznaczyć kategorie tematyczne, które nas interesują). Dzięki upday nie tracisz czasu na przeglądanie wielu portali lub gazet i oszczędzasz na prasie codziennej.

Opisane aplikacje na telefon pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki nim nie musimy się obawiać, że ominie nas istotna informacja lub zapomnimy o codziennych zakupach. Możemy planować i zarządzać swoim budżetem. Mamy wszystko pod kontrolą i nawet zapracowani jesteśmy trochę spokojniejsi.

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów