0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Profil w e-sądzie - 7 prostych kroków

Nasz ekspert:
Artykuły autora

Wielkość tekstu:

 Profil w e-sądzie - etapy

  1. Najpierw musimy odwiedzić stronę internetową www.e-sad.gov.pl i odnaleźć zakładkę „zarejestruj konto”. Klikamy.
  2. Teraz dokonujemy wyboru typu konta, jakie chcemy założyć. Mamy do dyspozycji: konto podstawowe, konto Komornika, konto Pracownika Sądu. Wybieramy rodzaj konta, zaznaczając je i klikamy „dalej”. Należy wybrać konto wierzyciela masowego, a nie konto pełnomocnika. Tylko w takim wypadku będą mogli Państwo korzystać z pozwów generowanych w systemie VCAT.pl.
  3. Teraz zostaniemy poproszeni o podanie swoich danych osobowych: imion, nazwiska, nazwiska rodowego, miejsca urodzenia, numeru PESEL, dowodu tożsamości, jego serii i numeru, a także adresu e-mail.
  4. Po wypełnieniu swoich danych osobowych zostaniemy przekierowani do działu „dane dostępowe do systemu”, gdzie musimy ustalić hasło do naszego profilu, a także wypełnić rubrykę „pytanie i odpowiedź”, są to zabezpieczenia pomocnicze w przypadku gdy zapomnimy hasła.
  5. Zgodność wcześniej wypełnionych danych potwierdzamy przepisaniem kodu z obrazka i klikamy „prześlij wniosek”.
  6. Teraz powinien pojawić się komunikat, że wniosek zostanie zweryfikowany w ciągu 2 dni roboczych, a na podany adres e-mail zostanie przesłany link do aktywacji naszego konta.
  7. Musimy teraz wejść na swojego e-maila i kliknąć link aktywacyjny przesłany nam z e-sądu. Dopiero po aktywacji nasz profil w e-sądzie będzie gotowy do użytkowania.
Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów