0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnie artykuły autora:

W czasie wolnym

Marchewka - dlaczego warto włączyć ją do diety?

Możesz dodać ją do sałatki, surówki, zapiekanki czy ciasta. Jest równie smaczna jako sok. Idealnie sprawdza się także jako zdrowa przekąska. Sprawdzamy, jakie właściwości zdrowotne ma marchewka i dlaczego warto ją jeść! Dowiedz się więcej!

14 kwietnia 2021

W czasie wolnym

Nietypowe fobie, z którymi zmagają się ludzie

Różne fobie mogą silnie oddziaływać na człowieka. Z pewnością spotkałeś się z pojęciem arachnofobii, klaustrofobii czy lęku wysokości. Czy jednak wiesz, co to basifobia, pirofobia lub pekkatofobia? Poznaj nietypowe fobie i dowiedz się więcej!

20 kwietnia 2022

W czasie wolnym

Paryskie katakumby - najstraszniejsze miejsce Europy?

Słysząc słowa „zabytki Paryża”, większość pomyśli o Wieży Eiffla, Luwrze czy Łuku Triumfalnym. Pod ziemią jednak znajduje się miejsce, które wywołuje zupełnie inne emocje. Zobacz, czym są paryskie katakumby i dlaczego warto je zwiedzić!

14 lipca 2021

W czasie wolnym

Ból głowy - w jakich sytuacjach powinien niepokoić?

Trudno dzisiaj znaleźć kogoś, kto nigdy nie doświadczył tej dolegliwości. Czasami ból głowy pojawia się rzadko i szybko przechodzi, niejednokrotnie jednak staje się prawdziwym utrapieniem i przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu. Dlaczego boli nas głowa?

11 listopada 2016

W czasie wolnym

Nadczynność tarczycy - czy dotyczy także Ciebie?

Spadek wagi, rozdrażnienie, problemy z koncentracją, objawy podobne do depresji… Choć przyczyną może być stres lub przemęczenie, warto na wszelki wypadek zbadać krew, ponieważ możesz chorować na nadczynność tarczycy. Dowiedz się więcej na ten temat!

6 kwietnia 2018

W czasie wolnym

Uzależnienie od jedzenia - których produktów unikać?

Słowo uzależnienie ma negatywny wydźwięk, dlatego niewiele osób łączy je z produktami, które zazwyczaj naprawdę lubimy. Niektóre wyroby jednak silnie uzależniają. Przeanalizuj swoją dietę. Dowiedz się, czy jesteś narażony na uzależnienie od jedzenia!

11 listopada 2016

W czasie wolnym

Dłonie są twoją wizytówką - zadbaj o nie

Z dłoni można wyczytać naprawdę wiele, począwszy od wieku, skończywszy nawet na rodzaju wykonywanej pracy. Choć mogłoby się wydawać, że ich wygląd to drugorzędna sprawa, wiele osób zwraca na nie szczególną uwagę. Sprawdź, jak dbać o dłonie!

4 stycznia 2022

W czasie wolnym

Cukrzyca - przeczytaj, zanim ocenisz swój stan zdrowia

O cukrzycy często słyszymy, ale nie zawsze wiemy, na czym tak naprawdę polega. Nierzadko osoby chore oskarża się o spożywanie zbyt dużej ilości słodyczy. Czy jednak może to być powód zachorowania? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, czym jest cukrzyca!

17 stycznia 2022

W czasie wolnym

Subiektywny przegląd polskich książek, które warto przeczytać

Każda pora jest dobra na książkę. Jeżeli pomijamy w swoich planach czytelniczych polskich autorów – warto to zmienić. Rodzima literatura jest naprawdę bardzo interesująca. Przeczytaj artykuł i poznaj nasz subiektywny przegląd polskich książek!

10 lutego 2020

W czasie wolnym

Blogi o organizacji uporządkują twoje życie i pracę!

Nie jest trudno się pogubić, nie zrobić czegoś, zapomnieć, mieć wieczny bałagan… Dlatego tak istotny stał się temat dobrej organizacji. Chcesz uporządkować swoje życie prywatne i pracownicze – blogi o organizacji mogą być twoim kluczem do sukcesu!

27 czerwca 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów