0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: amortyzacja-skladnikow-majatku

Artykuły:

Zmiana wartości początkowej środka trwałego - co warto wiedzieć!

Wartość składników majątku, które są środkami trwałymi może ulec zmianie. Może ona nastąpić w drodze ulepszenia lub odłączenia części składowej. Jak zmiana wartości początkowej środka trwałego może wpłynąć na odpisy amortyzacyjne? Przeczytaj artykuł!

19 lutego 2021

Amortyzacja wózka widłowego - jaką metodę wybrać?

Prowadząc działalność gospodarczą, przedsiębiorcy dokonują zakupu niezbędnych sprzętów, które stanowią składniki majątku. Jednym nich są wózki widłowe. Jak rozliczyć zakup wózka widłowego? Sprawdź, czy amortyzacja wózka widłowego może być kosztem firmy!

2 sierpnia 2019

Kontynuacja amortyzacji - przypadki szczególne cz. 2

Przedsiębiorcy, którzy odwieszają swoją działalność, przekazując środki trwałe małżonkom czy przenosząc majątek z firmy do firmy zastanawiają się, jak wygląda kontynuacja amortyzacji w Księdze Przychodów i Rozchodów. Odpowiedź na te pytania w artykule!

23 sierpnia 2018

Amortyzacja - najważniejsze zasady rozliczania

Przedsiębiorca, który w działalności gospodarczej posiada firmowe środki trwałe może dokonywać od nich odpisów amortyzacyjnych, które zaliczane są do kosztów uzyskania przychodów. Sprawdź, jak zgodnie z przepisami powinna być dokonywana amortyzacja.

14 lipca 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów