0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: aneks-do-umowy-o-prace

Artykuły:

Zmiana warunków wynagradzania a obowiązek aneksowania umowy o pracę

Czy ustalona przez pracodawcę zmiana warunków wynagradzania danego pracownika wymaga formy pisemnej? Jeżeli tak, to jaki rodzaj dokumentu powinien zostać przygotowany: aneks czy wypowiedzenie zmieniające? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!

26 września 2022

Aneks do umowy - co można nim zmienić?

Jak najprościej zmienić warunki umowy, czy wystarczy podpisać aneks? Czy bez zgoda pracownika na podpisanie takiego aneksu, aneks jest nieważny? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czego pracodawca nie może zmienić przez aneks do umowy!

26 sierpnia 2022

W jakich przypadkach należy sporządzić aneks do umowy o pracę?

Zawarcie z pracownikiem umowy o pracę nie oznacza, że warunki w niej zawarte są niezmienne. Pracodawca ma prawo zmodyfikować postanowienia takiego dokumentu, zarówno na korzyść, jak i niekorzyść pracownika. Sprawdź kiedy sporządzić aneks do umowy o pracę!

14 lipca 2022

Czy podwyżka bez aneksu jest zgodna z przepisami?

Wiadomo, że nie można zmienić warunków umowy o pracę na niekorzyść pracownika bez wprowadzenia procedury wypowiedzenia zmieniającego. Czy zatem podwyżka bez aneksu do umowy będzie zgodna z przepisami? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

15 czerwca 2022

Wypowiedzenie zmieniające – jakie niesie za sobą skutki

Czym jest wypowiedzenie zmieniające? Jaki jest tryb i forma wypowiedzenia zmieniającego? Kto jest uprawniony do jego złożenia? Jakie muszą wystąpić przesłani do złożenia tego dokumentu? Przeczytaj nasz artykuł i i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania!

26 kwietnia 2022

Aktualizacja informacji pracowniczej w związku ze zmianą okresu wypowiedzenia - wzór z omówieniem

Od 22 lutego 2016 roku nastąpiły zmiany w zakresie umów na czas określony. Sprawdź, jakie elementy powinna zawierać aktualizacja informacji pracowniczej w związku ze zmianą okresów wypowiedzenia! Pobierz darmowy wzór w formacie DOCX oraz PDF.

26 lipca 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów