0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: bezrobocie

Artykuły:

Ubezpieczenie zdrowotne bez pracy - jak uzyskać w 2024 r.?

Bezrobocie nie oznacza od razu niemożności posiadania ubezpieczenia zdrowotnego. W jaki sposób pozyskać ubezpieczenie zdrowotne bez pracy? Czym jest ubezpieczenie dobrowolne i kto może z niego skorzystać? Więcej przeczytasz w naszym artykule!

4 czerwca 2024

Grant na utworzenie stanowiska pracy zdalnej dla bezrobotnego rodzica powracającego na rynek pracy

Grant na utworzenie stanowiska pracy zdalnej dla bezrobotnego rodzica powracającego na rynek pracy to szansa na uzyskanie wsparcia finansowego na rozpoczęcie pracy. Grant może pomóc osobom, które mają trudności ze znalezieniem zatrudnienia. Sprawdź to!

3 listopada 2023

Bezrobocie - jakie warunki, żeby się zarejestrować w urzędzie pracy?

Osoby bezrobotne mogą zarejestrować się w urzędzie pracy, co gwarantuje prawo do ubezpieczenia zdrowotnego. Jakie natomiast należy spełnić warunki żeby trafić na bezrobocie? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj szczegóły omawianego tematu!

11 sierpnia 2022

Pracodawca poszukujący pracowników

Znalezienie idealnego pracownika nie jest łatwym zadaniem. Jednak przy obecnie niskiej stopie bezrobocia, znalezienie jakiegokolwiek pracownika jest bardzo trudne. Czym powinien kierować się pracodawca poszukujący pracowników? Sprawdź!

18 maja 2022

Rośnie liczba zwolnionych pracowników, a zasiłek dla bezrobotnych nadal niski!

Liczba osób pozostających bez pracy rośnie w zastraszającym tempie. Na co mogą liczyć? Odpowiedzią jest zasiłek dla bezrobotnych, jednak jego kwota jest bardzo niska. Czy rząd w dobie koronawirusa wprowadził dodatkowe ulgi dla bezrobotnych? Sprawdź!

14 maja 2020

Szukasz pracy? Zachowaj pozytywne nastawienie!

Poszukiwanie pracy jest pewnego rodzaju grą losową. Nigdy nie wiesz, kiedy nadejdzie moment, w którym ktoś przeczyta Twoje CV i po prostu Cię zechce. Często jednak oczekiwanie na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną jest długie i nużące.

24 września 2014

Wsparcie dla młodych bezrobotnych

Bezrobocie młodych to wielki problem. Sprawdź, jakie są metody walki z tym zjawiskiem.

19 stycznia 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów