0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: bik

Artykuły:

BIK przedsiębiorcy czyli Biuro Informacji Kredytowej

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej gromadzi informacje związane ze zobowiązaniami kredytowymi dłużników. Dotyczy to osób fizycznych oraz przedsiębiorców. W jaki sposób można takie dane wykorzystać? Czy możliwe jest usunięcie danych z bazy? Sprawdź!

28 stycznia 2020

W jaki sposób można usunąć historię z BIK?

Historia w BIK może przyjąć formę pozytywną lub negatywną. To oczywiste, że chcielibyśmy usunąć z niej wszelkie negatywne informacje. Czy można to zrobić? Jaką formę powinno to przyjąć? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

7 marca 2019

Czym jest BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej?

Czy zadaniem Biura Informacji Kredytowej jest gromadzenie i udostępnianie danych dotyczących historii kredytowej klientów banków? Jak długo takie dane pozostają w BIK-u? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czym jest scoring kredytowy!

6 stycznia 2018

Co wie o nas BIK?

Każdy, kto starał się kiedyś o kredyt, wie, że banki i inne instytucje finansowe oceniają zdolność kredytową klientów. Jakie tajemne informacje posiada o nas “BIK” oraz dlaczego dla wielu osób hasło “szybka pożyczka bez BIK-u” jest wyjątkowo kuszące?

1 lutego 2017

Co to jest Biuro Informacji Kredytowej?

Biuro Informacji Kredytowej zostało powołane przez banki. W trosce o własne interesy powołały one rejestr, w którym ujmowane są historie kredytowe, ale także historie zadłużenia klientów. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł!

29 września 2016

Czyszczenie historii BIK – czy jest możliwe?

Coraz częściej negatywne dane zgromadzone w Biurze Informacji Kredytowej powodują odmowę w udzielaniu przez banki usług finansowych. Wtedy zdarza się sięgać po pomoc firm oferujących usługę „czyszczenia BIK”. Czy jest to jednak możliwe?

8 maja 2015

Czym jest raport BIK?

17 lutego 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów