0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: bon-turystyczny

Artykuły:

Bon turystyczny ważny przez dłuższy okres!

Wsparcie branż dotkniętych pandemią było możliwe m.in. dzięki wprowadzeniu bonu turystycznego. Przedłużający się stan epidemii zmusił rządzących do wydłużenia czasu wykorzystania tego świadczenia. Sprawdź, przez jaki okres ważny jest bon turystyczny!

27 grudnia 2021

Bon turystyczny – czy można wymienić go na gotówkę?

Wiele rodzin korzysta z programu „Bon turystyczny”, za pomocą którego można opłacić usługi hotelarskie i imprezy turystyczne. Jednak nie wszystkie podmioty realizują zapłaty w taki sposób. Czy bon turystyczny można wymienić na pieniądze? Odpowiadamy!

15 czerwca 2021

Bon turystyczny dla emerytów i rencistów

enat przygotował propozycję zmiany w ustawie o polskim bonie turystycznym – chce poszerzyć grupę uprawnioną do takiego świadczenia o osoby pobierające emerytury i renty. Kiedy będzie dostępny bon turystyczny dla emerytów i rencistów?

12 czerwca 2021

Nadużycia związane z wykorzystaniem Polskiego Bonu Turystycznego

Chcesz wiedzieć kto jest faktycznym beneficjentem bonu turystycznego? Jakie kary grożą przedsiębiorcy za realizację bonu niezgodnie z przeznaczeniem? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czy można sprzedać Polski Bon Turystyczny lub wymienić go na gotówkę!

2 października 2020

Kto otrzyma bon turystyczny?

Bon turystyczny to nowa forma wsparcia. Kto może otrzymać to dofinansowanie? Czy aby je wykorzystać, trzeba skorzystać z Platformy Usług Elektronicznych ZUS? Przeczytaj i dowiedz się, czy konieczne jest składanie wniosku, aby otrzymać bon!

20 lipca 2020

Kto może otrzymać 1000 zł na wakacje od państwa?

Państwo planuje kolejne dofinansowania. Tym razem będzie to wsparcie dla branży turystycznej. Kto otrzyma 1000 zł na wakacje? Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać wsparcie oraz jak można spożytkować te pieniądze? Przeczytaj!

13 maja 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów