0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: dotacja-na-rozpoczecie-dzialalnosci

Artykuły:

Dotacje z urzędu pracy na podjęcie działalności gospodarczej w 2024 roku

Planujesz założyć własną działalność gospodarczą? Sprawdź, jakie dotacje z urzędu pracy możesz otrzymać! Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać dotację? Jak wygląda procedura otrzymania dotacji? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

9 maja 2024

Zawieszenie działalności a przyznana dotacja - czy należy ją zwrócić?

Zawieszenie działalności a przyznana dotacja to zagadnienie które może budzić wątpliwości u wielu przedsiębiorców.. Jak zatem należy postąpić jeżeli działania firmy finansowane są dotacją? Sprawdź, czy otrzymana dotacja podlega zwrotowi przy zawieszeniu!

21 stycznia 2022

Dotacje z urzędu pracy na założenie działalności

Komu przysługują dotacje z urzędu pracy na założenie działalności i jakie warunki należy spełnić, aby je uzyskać?Kiedy należy zwrócić otrzymaną dotację? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się wszystkiego na temat dotacji z urzędu pracy!

20 marca 2018

Opodatkowanie dotacji VAT

Pozyskałeś dotację i nie wiesz, jak ją rozliczyć. Czy musisz opodatkować ją VAT? Co zrobić gdy będziesz zobligowany do zwrotu dotacji? Sprawdź!

6 stycznia 2018

Dotacja na rozpoczęcie działalności - szansą dla bezrobotnego!

Chcesz otworzyć własną firmę? Dotacja na rozpoczęcie działalności może być dobrym pomysłem na start! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie warunki musisz spełnić by uzyskać dofinansowanie z urzędu pracy oraz czy otrzymana dotacja jest kosztem podatkowym

11 sierpnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów