0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: epu

Artykuły:

Nakaz zapłaty z e-sądu - jak się przed nim bronić?

Dzięki e-sądowi można w prosty sposób, przez Internet uzyskać sądowy nakaz zapłaty przeciwko dłużnikowi. Pozwany ma 14 dni na zaskarżenie nakazu. Jeśli tego nie zrobi, musi się liczyć z egzekucją komorniczą. Jak zaskarżyć nakaz zapłaty z e-sądu?

11 października 2018

Elektroniczne postępowanie upominawcze, czyli jak działa e-sąd?

Elektroniczne postępowanie upominawcze to dla wielu wciąż nowość i instytucja w polskim sądownictwie, której nie można do końca zaufać. Żeby przełamać tę nieufność, warto dowiedzieć się o e-sądzie czegoś więcej! Więcej informacji w naszym artykule.

4 października 2018

Elektroniczne postępowanie upominawcze a egzekucja z tytułu wykonawczego

Na jakich zasadach działa w Polsce EPU, czyli elektroniczne postępowanie upominawcze? Chcesz wiedzieć, jak przebiega proces egzekucyjny w EPU? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, dlaczego warto korzystać z e-sądu!

6 stycznia 2018

Czym jest elektroniczne postępowanie upominawcze (EPU)?

Elektroniczne postępowanie upominawcze to wciąż stosunkowo nowa instytucja w polskim sądownictwie. Jak dokładnie działa? W jakich sprawach jest właściwy e-sąd? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się na ten temat więcej!

7 września 2017

Czym jest EPU, czyli elektroniczne postępowanie upominawcze?

EPU, czyli elektroniczne postępowanie upominawcze w Polsce istnieje od początku 2010 roku. Chcesz wiedzieć, jak przebiega proces egzekucyjny EPU? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, dlaczego warto przeprowadzić sprawę o zapłatę online!

24 sierpnia 2017

Czy sprawę o zapłatę rozpatrzysz online? EPU- elektroniczne postępowanie upominawcze

E-sąd to platforma dostępna od 2010 roku do prowadzenia spraw o zapłatę. Dzięki niej można przeprowadzić elektroniczne postępowanie upominawcze. Sprawdź, jakie możliwości daje EPU!

20 grudnia 2016

W jaki sposób założyć profil w e-sądzie?

Profil w e-sądzie jest dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców ceniących swój czas. W razie ewentualnego problemu z dłużnikiem zapewni sprawniejsze rozwiązanie sporu, a dodatkowo całe postępowanie toczyć się będzie w formie elektronicznej. Sprawdź!

15 kwietnia 2016

Co to jest EPU?

Elektroniczne postępowanie upominawcze (EPU) w polskim systemie prawnym obowiązuje od 1 stycznia 2010 roku i pomimo drobnych mankamentów jest podstawowym postępowaniem w zakresie odzyskiwania należności mającym wiele zalet. Przeczytaj!

10 lutego 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów