0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: ewidencjonowanie-sprzedazy-na-kasie-fiskalnej

Artykuły:

Sprzedaż usług parkingowych a kasa fiskalna

Co do zasady sprzedaż usług parkingowych na rzecz osób fizycznych nieprowadzących działalności musi zostać ewidencjonowana na kasie fiskalnej. Jednak możliwe są aż trzy różne przypadki, w których takie usługi mogą skorzystać ze zwolnienia z kasy. Sprawdź!

31 lipca 2023

Ewidencjonowanie sprzedaży na kasie a wpłata na konto po godzinach pracy

Jeżeli wpłata na konto bankowe nastąpiła po godzinach pracy, ewidencjonowanie sprzedaży na kasie fiskalnej jest konieczne niezwłocznie po jej uznaniu na rachunku podatnika, nie później niż z końcem miesiąca. Dowiedz się, kiedy nabić sprzedaż na kasę!

19 lipca 2023

Sprzedaż na rzecz pracowników a ewidencja na kasie fiskalnej

Przedsiębiorcy mogą dokonywać sprzedaży zarówno na rzecz innych firm, osób prywatnych nieprowadzących działalności, jak i swoich pracowników. Czy sprzedaż na rzecz pracowników powinna być ewidencjonowana na kasie fiskalnej? Odpowiadamy w artykule!

16 marca 2023

Zwolnienie z kasy fiskalnej - komu przysługuje?

Sprzedaż na rzecz osób fizycznych oraz rolników ryczałtowych powinna zostać zewidencjonowana na kasie fiskalnej, Jednak w niektórych przepadkach możliwe jest zwolnienie z kasy fiskalnej. Sprawdź, kto może skorzystać z tego rodzaju zwolnienia!

20 stycznia 2023

Czy wraz z kasą fiskalną prowadzić inne ewidencje?

Podatnicy, którzy prowadzą działalność gospodarczą, muszą prowadzić różnego rodzaju ewidencje podatkowe. Jedną z nich stanowi ewidencja sprzedaży na kasie rejestrującej. Czy wraz z kasą fiskalną prowadzić inne ewidencje? Sprawdź, odpowiedź w artykule!

28 maja 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów