0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: kalkulator-wynagrodzen

Artykuły:

Kalkulator umów o dzieło 2024

Kalkulator umów o dzieło wylicza poszczególne składniki i obciążenia w związku z wykonaniem i rozliczeniem takiej umowy. Wylicz wynagrodzenie dziełobiorcy m.in.: z uwzględnieniem zryczałtowanego podatku dochodowego, kosztów uzyskania przychodu 20% i 50%!

20 grudnia 2023

Kalkulator wynagrodzeń 2024 - porównaj brutto netto

Wyliczaj wynagrodzenia netto, brutto. Poznaj pełne koszty zatrudnienia pracownika na podstawie umowy o pracę. Sprawdź kalkulator wynagrodzeń 2024.

5 stycznia 2023

Nowy Polski Ład – wynagrodzenia pracowników zwiększą się?

Od soboty 16 maja cała Polska żyje zapowiedziami złożonymi przez partię rządzącą. Nowy Polski Ład, bo tak brzmi nazwa całego projektu zakłada wiele zmian gospodarczo-społecznych. Czy przez nowy Polski Ład wynagrodzenia pracowników wzrosną? Sprawdź!

24 maja 2021

Kalkulator pracodawcy - wylicz wynagrodzenie netto - brutto

Kalkulator pracodawcy to doskonałe narzędzie, dzięki któremu możesz obliczyć całkowity koszt zatrudnienia pracownika. Prosty w obsłudze, intuicyjny kalkulator przeliczy również wynagrodzenie netto na brutto i odwrotnie. Sprawdź, jak szybko to przeliczysz.

24 listopada 2019

Kalkulator wynagrodzeń netto - brutto - całkowity koszt pracodawcy

Kalkulator to doskonałe narzędzie do wyliczania całkowitego kosztu związanego z zatrudnianiem pracownika jak i pensji do wypłaty netto - brutto czy też brutto - netto.

15 grudnia 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów