0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: kariera-zawodowa

Artykuły:

Czym jest siła napędowa kariery - poznaj jej oblicza

Sukces zawodowy osiągają osoby, które posiadają cechy charakteru pomocne w realizowaniu celów. Utalentowani pracownicy, którzy wątpią w swoje możliwości, prawdopodobnie nie zajdą daleko. Sprawdź, na czym polega siła napędowa kariery i jakie są jej oblicza

26 marca 2020

Osobowość wpływa na Twoją karierę zawodową

Osobowość wpływa na nasze indywidualne zachowania, program działania, myślenia, a nawet na przebieg kariery zawodowej. Czy będąc osobą introwertyczną, jesteśmy skazani na pracę w zaciszu biurowym, a tym samym ścieżkę kariery pozbawioną awansów?

1 stycznia 2018

Planowanie własnej kariery zawodowej: Czym jest kariera zawodowa? (cz.1)

Kilkanaście lat temu nie przykładano tak dużej wagi do rozwoju kariery zawodowej tak, jak jest to obecnie. Dziś kariera zawodowa to jedna z priorytetowych kwestii dla każdego. Czym dokładnie jest kariera? Jak skutecznie zadbać o jej rozwój? Podpowiadamy!

10 maja 2016

Jakie popełniamy błędy w planowaniu kariery zawodowej?

Kariera zawodowa to tak naprawdę szereg podejmowanych przez nas wyborów, na które składają się doświadczenia związane z zajmowaniem się różnymi pracami i zadaniami. Sprawdź jak dobrze ją zaplanować i jakie popełniamy błędy w planowaniu kariery zawodowej!

29 kwietnia 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów