0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: komputer

Artykuły:

5 sprawdzonych sposobów na usprawnienie komputera

Kiedy komputer odmawia posłuszeństwa - zwalnia, zawiesza się, a obraz klatkuje, to należy wyprzedzić ogarniającą nas frustrację i... po prostu zacząć działać! Poznaj sprawdzone sposoby na usprawnienie komputera.

25 września 2016

Jak bezpiecznie udostępnić komputer osobom trzecim?

Zdarzają się takie sytuacje, w których musimy nasz komputer udostępnić komuś innemu, na przykład współpracownikowi. Jak powinno wyglądać bezpieczne udostępnienie komputera osobom trzecim? Odpowiadamy w artykule. Przeczytaj i dowiedz się więcej!

25 września 2016

Jak należy czyścić komputer?

Czy twój komputer jest czysty? Na to pytanie większość ludzi zapewne odpowie twierdząco. Monitor jest czysty, bez smug i warstw kurzu. A co z wnętrzem maszyny? Czy tam też zaglądałeś? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, dlaczego jest to takie ważne.

25 września 2016

Wycofanie komputera z działalności na cele prywatne

Jakie konsekwencje podatkowe rodzi wycofanie z ewidencji środków trwałych komputera na cele prywatne?

23 października 2014

Skuteczny i bezpieczny pracownik - organizacja miejsca pracy

Przygotowanie biurka, przy którym pracujemy, ma zasadniczy wpływ na efektywność wykonywania zadań. Wygląd i organizacja miejsca pracy ma też wpływ na sposób postrzegania nas przez innych ludzi.

21 sierpnia 2014

Z czego składa się komputer, czyli najważniejsze części PC

Oto krótki przewodnik po podstawowych częściach każdego komputera, który pomoże nawet największemu laikowi w zrozumieniu zasady jego funkcjonowania. Przeczytaj i dowiedz się,, z jakich dokładnie części składa się komputer!

31 stycznia 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów