0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: nieobecnosc-w-pracy

Artykuły:

Różne nieobecności w trakcie miesiąca a wynagrodzenie

Pracownik może być nieobecny w danym miesiącu nie tylko z jednej przyczyny, ale z całkiem odmiennych względów. Jak rozliczyć wynagrodzenie, kiedy występują różne nieobecności w trakcie miesiąca? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

27 września 2022

Nieobecność w pracy? Usprawiedliwienie jest niezbędne

Różne zdarzenia losowe mogą spowodować, że niemożliwym będzie stawienie się w pracy. W takim przypadku bezwzględnym obowiązkiem pracownika jest zgłosić nieobecność w pracy pracodawcy. Przeczytaj artykuł i dowiedz się w jaki sposób poinformować pracodawcę!

19 sierpnia 2022

Wynagrodzenie za przepracowaną część miesiąca

Nie zawsze pracownicy są zatrudniani na początku miesiąca. Zdarza się również, że z rożnych przyczyn nie przepracowali pełnego miesiąca. Czy wiesz, w jakiej wysokości pracownikowi przysługuje wynagrodzenie za przepracowaną część miesiąca? Sprawdź!

2 sierpnia 2022

Nieobecność w pracy - jak ją usprawiedliwić

Nieobecność w pracy może zdarzyć się każdemu. Ważne jednak aby pracownik podał pracodawcy powód swojej absencji. W przeciwnym razie będzie ona potraktowana jako nieusprawiedliwiona nieobecność w pracy. Przeczytaj i dowiedz się więcej na ten temat!

25 maja 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów