0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: postepowanie-o-zatwierdzenie-ukladu

Artykuły:

Restrukturyzacja - na czym polega i kiedy ma miejsce?

Restrukturyzacja polega na rozpoczęciu postępowania, którego celem jest przeprowadzenie głębokich zmian w działaniu organizacji firmy. Podstawowym celem restrukturyzacji jest uniknięcie ogłoszenia upadłości. Sprawdź, kiedy dochodzi do restrukturyzacji!

16 lutego 2023

Postępowanie o zatwierdzenie układu – restrukturyzacja bez ingerencji sądu

Przedsiębiorstwo, które jest zadłużone i ma problemy finansowe nie zawsze zmuszone jest to ogłoszenia upadłości. W artykule przedstawiamy, czym jest postępowanie o zatwierdzenie układu oraz czy można przeprowadzić restrukturyzację przez ingerencji sądu!

14 marca 2022

Nadzorca układu, nadzorca sądowy, zarządca – co ich odróżnia?

W związku z tym, że koniunktura gospodarcza nie rozpieszcza przedsiębiorców, coraz częściej decydują się na upadłość lub restrukturyzację firmy. Wybierając restrukturyzacje warto dowiedzieć się jakie role ma nadzorca układu, nadzorca sadowy oraz zarządca.

23 grudnia 2021

Restrukturyzacja przedsiębiorcy

Restrukturyzacja to inaczej proces naprawczy polegający na przywróceniu rentowności i płynności finansowej podmiotowi gospodarczemu. Wyróżniamy kilka rodzajów restrukturyzacji - miękką, postępowanie o zatwierdzenie układu czy postępowanie sanacyjne.

8 września 2021

Prawo restrukturyzacyjne – które postępowanie jest najkorzystniejsze?

Co zrobić w przypadku, gdy firma staje się niewypłacalna? Jak uniknąć konieczności ogłoszenia upadłości? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, czym jest prawo restrukturyzacyjne oraz jak może pomóc w poprawienie sytuacji ekonomicznej dłużnika!

14 lipca 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów