0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: skip-tracing

Artykuły:

Czym jest skip tracing i jak można go wykorzystać?

Skip tracing - samo pojęcie może brzmieć nieco obco, ale działania, które się pod nim kryją zna na pewno każdy wierzyciel, którego dłużnik zniknął. Na czym polega skip tracing i w jaki sposób można z niego korzystać? Odpowiadamy w naszym artykule!

8 kwietnia 2020

Skip tracing - metoda na znalezienie dłużnika

Osoba która ma wobec Ciebie zobowiązania nagle zniknęła? Masz wątpliwości czy uda CI się odzyskać należności? Jak można tego dokonać? Czy warto skorzystać z profesjonalnych narzędzi? Przeczytaj artykuł i sprawdź, skip tracing jako metoda na dłużnika!

24 lutego 2020

Czy skip tracing jest legalny?

Odzyskiwanie długów nie jest proste, a przeszkodą może być zidentyfikowanie miejsca pobytu dłużnika. Jednym ze sposobów, wykorzystywanych przez wierzycieli, aby sposób windykacji był bardziej skuteczny jest skip tracing. Dowiedz się więcej na ten temat!

8 kwietnia 2019

Skip tracing - na czym polega i jak z niego korzystać?

Odzyskiwanie należności od dłużników to nie zawsze proste zadanie, zwłaszcza jeśli dłużnik znienacka zmienia adres, numer telefonu i nie odpowiada na maile. W takiej sytuacji może pomóc skip tracing. Sprawdź, czym jest skip tracing i jak go wykorzystać!

18 grudnia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów