0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: techniki-negocjacyjne

Artykuły:

Elementy negocjacji w firmie - czyli jak osiągnąć porozumienie

Często współpracujesz z wieloma kontrahentami? Chciałbyś, aby wasze umowy były korzystne dla obu stron? Zawsze starasz się prowadzić efektywne rozmowy biznesowe. Poznaj najważniejsze elementy negocjacji w firmie i naucz się je stosować.

21 grudnia 2017

Elementy negocjacji w działalności gospodarczej

Jakie elementy negocjacji w firmie są najważniejsze? Jak należy się dobrze przygotować do trudnych rozmów i czym różnią się negocjacje z klientem, partnerem biznesowym i pracownikiem? Przeczytaj artykuł i poznaj odpowiedzi na te i inne pytania.

11 lipca 2017

Techniki negocjacyjne stosowane przez polskich negocjatorów

Polscy negocjatorzy mają szczególne upodobanie do kilku technik negocjacyjnych. Poznaj popularne sposoby, aby wiedzieć, na co powinieneś zwracać szczególną uwagę podczas rozmów. Poznaj istniejące techniki negocjacyjne i wypróbuje je w praktyce!

6 lutego 2016

Techniki negocjacyjne – pokonaj swojego rywala!

Stosowanie taktyk przez negocjatorów jest odbierane jako próba wywarcia wpływu poprzez zastosowanie socjotechnik. Jednak nie zawsze prowadzą one do zmanipulowania drugiej strony i osiągnięcia jednostronnych korzyści. Poznaj techniki negocjacyjne!

30 września 2015

Kiedy negocjacje nie mają sensu?

W pewnych przypadkach negocjacje nie mają sensu. Jeśli twój partner jest agresywny, nie przygotowałeś się do spotkania bądź możesz zrealizować swoją potrzebę w inny sposób, zrezygnuj z podejmowania procesu negocjacyjnego. Przeczytaj nasz artykuł!

25 września 2015

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów