0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: ulga-termomodernizacyjna-w-zeznaniu-rocznym

Artykuły:

Ulga termomodernizacyjna przy dotacji z programu Czyste Powietrze

Coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z programów rządowych, a jednym z popularniejszych w ostatnim czasie jest Czyste Powietrze. W artykule omawiamy, czy zasadna będzie ulga termomodernizacyjna przy dotacji ze wspomnianego programu rządowego!

6 czerwca 2022

Ulga termomodernizacyjna a sprzedaż nieruchomości

Nowa ulga termomodernizacyjna pozwala odliczyć w zeznaniu podatkowym wydatki, które zostały poniesione na inwestycje w jednorodzinnym budynku mieszkalnym. Czy sprzedaż nieruchomości ma wpływ na prawo do skorzystania z ulgi? Wyjaśniamy w artykule!

19 kwietnia 2021

Ulga termomodernizacyjna w zeznaniu rocznym część 2

Ulga termomodernizacyjna wprowadzona 1 stycznia 2020 r. daje podatnikowi możliwość odliczenia od dochodu kosztów poniesionych na realizację przedsięwzięcia termomodernizacyjnego. Na jakich zasadach przyznawana jest ulga i w jaki sposób z niej skorzystać?

16 kwietnia 2020

Ulga termomodernizacyjna w zeznaniu rocznym – PIT za 2019 r.

Właściciele i współwłaściciele domów jednorodzinnych mogą skorzystać na termomodernizacji swoich nieruchomości. Dowiedz się, jakie wydatki obejmuje ulga termomodernizacyjna w zeznaniu rocznym i jak wykazać je w deklaracji PIT za rok 2019

3 kwietnia 2020

Ulga termomodernizacyjna w 2019 roku – wydatki możliwe do odliczenia

Ulga termomodernizacyjna umożliwia odliczenie od dochodów w zeznaniu rocznym wydatków związanych z ociepleniem budynku jednorodzinnego. Dowiedz się, ile można odliczyć w ramach tej ulgi oraz jak prawidłowo dokumentować wydatki z nią związane!

5 lutego 2019

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów