0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: umowa-barterowa

Artykuły:

Umowa z influencerem - wszystko co musisz wiedzieć

Umowa z influencerem, której przedmiotem jest świadczenie usług reklamy konkretnych produktów bądź usług, zawierana jest najczęściej w formie umowy o dzieło oraz umowy zlecenia. Zdarzają się również sytuacje, w których zawierana jest umowa barterowa.

31 maja 2023

Zapłata czynszu a umowa barterowa na gruncie PIT i VAT

W przypadku najmu, strony umowy w porozumieniu mogą ustalić, iż zapłata czynszu odbędzie się poprzez wykonanie remontu przez najemcę. W takiej sytuacji mamy do czynienia z umową barterową. Zapłata czynszu a umowa barterowa - jak rozliczyć? Zobacz!

17 maja 2022

Umowa barterowa – rozliczenie VAT oraz PIT

Umowa barterowa stanowi rodzaj bezpośredniej wymiany towarów i usług (towarów na towary, usług na usługi, usług na towary lub towarów na usługi), a wymieniane towary lub usługi powinny mieć równą wartość. Jak taką umowę rozliczyć? Przeczytaj i sprawdź!

16 maja 2022

Barter – rozliczenie transakcji na gruncie podatku dochodowego

Barter to forma transakcji handlowej, który polega na wymianie dwóch dóbr o równej wartości - to może być nie tylko towar ale również usługa. Przeczytaj i sprawdź, jak w dzisiejszych czasach należy rozliczyć na gruncie podatku dochodowego!

13 stycznia 2021

Umowa barterowa a podatek dochodowy i VAT

Zastanawiasz się czy umowa barterowa jest korzystna dla Twojej firmy, a także na czym tak naprawdę polega? Nie wiesz w jaki sposób ewidencjonować taki rodzaj świadczeń? Sprawdź, jak sporządzić umowę barterową oraz jak ją rozliczyć na gruncie podatkowym!

23 czerwca 2020

Współpraca barterowa sposobem na pustą kieszeń

Brakuje Ci funduszy na rozwój biznesu? Skutecznym rozwiązaniem przy braku środków może okazać się współpraca barterowa! Sprawdź, na czym dokładnie polega i co możesz dzięki niej zyskać. Dowiedz się więcej i wykorzystaj możliwości wymiany!

4 stycznia 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów