0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

16 wyników dla tematu: wynagrodzenie-pracownika-mlodocianego

Artykuły:

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2023 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2023 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

8 marca 2023

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2022 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2022 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

20 grudnia 2022

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2021 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2021 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

1 grudnia 2021

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2020 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2020 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

1 grudnia 2020

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2019 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2019 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

5 marca 2020

Umowa o pracę w celu przyuczenia do wykonywania określonej pracy - wzór z omówieniem

Jakie obowiązki ma pracodawca zawierając umowę z osobą młodocianą w celu przyuczenia zawodowego? Sprawdź, jak musi wyglądać umowa o pracę w celu przyuczenia do wykonywania określonej pracy i pobierz darmowy wzór umowy w dwóch formatach PDF i DOCX!

22 lipca 2019

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2018 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2018 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

3 grudnia 2018

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2017 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2017 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

28 grudnia 2017

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2016 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2016 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

1 marca 2016

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2015 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2015 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

1 marca 2015

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2014 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2014 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

1 marca 2014

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2013 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2013 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

1 marca 2013

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2012 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2012 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

1 lutego 2012

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2011 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2011 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

1 marca 2011

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2010 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2010 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

1 marca 2010

Wynagrodzenie pracownika młodocianego - jego wysokość w 2009 roku

Wynagrodzenie pracownika młodocianego zależy od przeciętnego miesięcznego wynagrodzenia w poprzednim kwartale oraz od roku nauki zawodu. Ile wynosi w poszczególnych kwartałach 2009 r. w pierwszym, drugim i trzecim roku przygotowania zawodowego? Sprawdź!

1 stycznia 2009

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów