0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: zajecie-wynagrodzenia-za-prace

Artykuły:

Zajęcie wynagrodzenia za pracę - czy komornik może zająć zasiłek?

Z czym wiąże się zajęcie wynagrodzenia pracownika dla podmiotu zatrudniającego? Jakie obowiązki wobec komornika ma pracodawca? Czy komornik może zająć zasiłek? Przeczytaj artykuł, dowiedz się więcej na ten temat i poznaj odpowiedzi na te pytania!

28 września 2022

Zajęcie wynagrodzenia za pracę - odpowiedzialność pracodawcy za niedopełnienie obowiązków względem komornika

Kto prowadzi egzekucję z wynagrodzenia pracownika? Kiedy ma miejsce zajęcie wynagrodzenia za pracę pracownika? Jakie wiążą się z tym obowiązki dla pracodawcy? Jaka jest grzywna za niedopełnienie obowiązku przez pracodawcę w związku z egzekucją? Sprawdź!

22 grudnia 2020

Zajęcie pensji przez komornika - jakie obowiązki ma pracodawca?

Zajęcie pensji pracownika przez komornika powoduje, że pracodawca ma dodatkowe obowiązki. Za ich naruszenie obowiązków grozi grzywna i ryzyko płacenia odszkodowania. Trzeba m.in. pamiętać o przekazywaniu komornikowi żądanych informacji.

30 lipca 2020

Potrącenia z wynagrodzenia - zasady ogólne

Kodeks pracy gwarantuje ochronę wynagrodzenia. Niekiedy jednak pracodawca musi dokonać potrącenia z wynagrodzenia. Jakie potrącenia mogą być dokonane bez zgody pracownika? Jakie są granice potrąceń? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w artykule. Sprawdź!

23 sierpnia 2017

Zajęcie wynagrodzenia pracownika przez komornika

Przedsiębiorca zatrudniający pracownika może spotkać się z różnymi sytuacjami. Częstą i dość skomplikowaną kwestią są zajęcia komornicze wynagrodzeń pracowniczych. Jak to prawidłowo rozliczyć? Kwestie te zostaną wyjaśnione w tym oto artykule!

28 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów