0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: zezwolenie-na-pobyt-czasowy

Artykuły:

Jak otrzymać zezwolenie na pobyt stały na podstawie małżeństwa?

Czy uzyskanie zezwolenia, czy to na pobyt czasowy, czy stały na podstawie małżeństwa nie jest zbyt skomplikowane? Jak formalności są wymagane? Przeczytaj i dowiedz się jak otrzymać zezwolenie na pobyt stały na podstawie małżeństwa!

21 października 2022

Wizy i dokumenty pobytowe cudzoziemców

Osoby pochodzące z zagranicy, które chcą legalnie przebywać oraz podejmować zatrudnienie na terenie Polski powinny posiadać odpowiednie pozwolenia. Jakie wizy i dokumenty pobytowe są najpopularniejsze i jaki je uzyskać? Przeczytaj i sprawdź!

30 września 2022

Pobyt i zatrudnienie obywateli państw trzecich

Aby legalnie pracować w Polsce potrzebne jest zezwolenie na pracę. W przypadku obywateli UE sprawa jest dość prosta. Inaczej jedna wygląda zatrudnienie obywateli państw trzecich. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na ten temat zezwoleń na pracę!

22 sierpnia 2022

Zatrudnianie cudzoziemców – najczęstsze błędy

Jeżeli pracodawca zatrudnia cudzoziemca, który wykonuje pracę w Polsce i nie zachodzi żaden szczególny wyjątek, pracodawca powinien realizować wobec tego pracownika obowiązki jak wobec pracownika polskiego. Jak wygląda zatrudnianie cudzoziemców? Sprawdź!

31 maja 2022

Nowe zezwolenie na pobyt czasowy cudzoziemców w Polsce

Dyrektywy Parlamentu europejskiego wymuszają wprowadzanie zmian także w polskim prawie. W konsekwencji wprowadzone zostało nowe zezwolenie na pobyt czasowy dla cudzoziemców. Jakie jeszcze zmiany zostały wprowadzone? Przeczytaj i dowiedz się wszystkiego!

31 sierpnia 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów