Poradnik Przedsiębiorcy

Księgowość online za 0 zł - promocja dla czytelników Poradnika Przedsiębiorcy

Księgowość online za darmo przez rok dla Twojej firmy to wyjątkowa oferta dedykowana czytelnikom Poradnika Przedsiębiorcy. Wypróbuj szerokie możliwości jakie daje wFirma. System jest kompletną platformą do fakturowania, CRM i prowadzenia księgowości. To wszystko w jednym miejscu, na każdym urządzeniu z dostępem online i o dowolnej porze.

Księgowość online za darmo przez rok - jak rozpocząć?

By skorzystać ze specjalnej oferty wystarczą trzy kroki:

  1. Skopiuj kod rabatowy: KB8F4EB05C 

  2. Wpisz go na stronie https://wfirma.pl/rejestracja-przez-kody i załóż konto w systemie wFirma. 

  3. Korzystaj z systemu za darmo przez rok!

W ramach oferty specjalnej do wyboru dostępne są pakiety:

  • Księgowość online - do prowadzenia księgowości podatkowej (KPiR, ewidencja przychodów - ryczałt)

Platforma wFirma jest zintegrowana z systemami Ministerstwa Finansów i ZUS, dzięki czemu umożliwia bezpośrednią wysyłkę plików JPK, deklaracji elektronicznych ZUS oraz rocznych PIT. Platforma to centrum zarządzania firmą. Użytkownicy mają do wyboru kilkanaście przydatnych integracji, w tym e-commerce lub Allegro.  

Wspieramy polskich przedsiębiorców

Naszą misją jest wspieranie polskich przedsiębiorców działających w erze informacji. Na łamach Poradnika Przedsiębiorcy publikujemy artykuły redagowane przez ekspertów, które w zrozumiały dla czytelnika sposób tłumaczą zawiłe regulacje prawne, dotyczące prowadzenia firmy.

Prowadzenie firmy wymaga odpowiednich narzędzi, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty na prowadzenie księgowości online w systemie wFirma. Załóż konto w systemie i korzystaj za darmo przez rok, bez żadnych zobowiązań. Zarządzaj swoim biznesem wygodnie z każdego miejsca!

Szczegółowe zasady korzystania z promocji określa Regulamin