0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Księgowość online za 0 zł - promocja dla czytelników Poradnika Przedsiębiorcy

Wielkość tekstu:

Księgowość online za darmo przez rok dla Twojej firmy to wyjątkowa oferta dedykowana czytelnikom Poradnika Przedsiębiorcy. Wypróbuj szerokie możliwości jakie daje wFirma. System jest kompletną platformą do fakturowania, CRM i prowadzenia księgowości. To wszystko w jednym miejscu, na każdym urządzeniu z dostępem online i o dowolnej porze.

Księgowość online za darmo przez rok - jak rozpocząć?

By skorzystać ze specjalnej oferty wystarczą trzy kroki:

  1. Skopiuj kod rabatowy: KSIEGOWOSCZADARMO

  2. Wpisz go na stronie https://wfirma.pl/rejestracja-przez-kody i załóż konto w systemie wFirma. 

  3. Korzystaj z systemu za darmo przez rok!

W ramach oferty specjalnej do wyboru dostępne są pakiety:

  • Księgowość online - do prowadzenia księgowości podatkowej (KPiR, ewidencja przychodów - ryczałt)

Platforma wFirma jest zintegrowana z systemami Ministerstwa Finansów i ZUS, dzięki czemu umożliwia bezpośrednią wysyłkę plików JPK, deklaracji elektronicznych ZUS oraz rocznych PIT. Platforma to centrum zarządzania firmą. Użytkownicy mają do wyboru kilkanaście przydatnych integracji, w tym e-commerce lub Allegro.  

Wspieramy polskich przedsiębiorców

Naszą misją jest wspieranie polskich przedsiębiorców działających w erze informacji. Na łamach Poradnika Przedsiębiorcy publikujemy artykuły redagowane przez ekspertów, które w zrozumiały dla czytelnika sposób tłumaczą zawiłe regulacje prawne, dotyczące prowadzenia firmy.

Prowadzenie firmy wymaga odpowiednich narzędzi, dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty na prowadzenie księgowości online w systemie wFirma. Załóż konto w systemie i korzystaj za darmo przez rok, bez żadnych zobowiązań. Zarządzaj swoim biznesem wygodnie z każdego miejsca!

Szczegółowe zasady korzystania z promocji określa Regulamin

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów