0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

Ostatnie artykuły autora:

Prawo gospodarcze

Wstrzymanie spłaty kredytu frankowego na czas trwania procesu sądowego

Coraz więcej frankowiczów podejmuje decyzję o wszczęcie postępowania sądowego względem banków. Pojawiają się zatem wątpliwości, czy na okres trwania procesu sądowego możliwe jest wstrzymanie spłaty kredytu frankowego. Jakie należy wówczas pojąć kroki?

31 października 2022

Prawo gospodarcze

Kredyty frankowe - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Kredyty frankowe budzą wiele emocji, jednak przed podjęciem działań w zakresie walki o swoje prawa warto przeanalizować co z perspektywy kredytobiorcy będzie najkorzystniejsze. Poznaj najważniejsze pytania i odpowiedzi związane z kredytami frankowymi!

13 grudnia 2022

Prawo gospodarcze

Nieważność umowy kredytowej czy odfrankowienie – co jest lepsze?

Obecnie frankowicze walczą o swoje prawa w związku z kredytami, których zobowiązanie do spłaty jest dużo wyższe niż pierwotnie przyjęte. Pojawia się zatem pytanie, co będzie lepszym rozwiązaniem nieważność umowy kredytowej czy odfrankowienie kredytu?

18 października 2022

Prawo gospodarcze

O co chodzi w sprawach frankowych?

Problem frankowiczów polega na tym, że zarabiając w złotówkach zaciągnęli oni kredyt we frankach. Kurs franka po czasie dosyć mocno wzrósł, skutkiem czego zobowiązanie do spłaty zwiększyło się. W artykule omawiamy, o co chodzi w sprawach frankowych!

13 października 2022

Prawo gospodarcze

Czy kredyty frankowe kiedykolwiek były rzeczywiście frankowe?

Kredyty frankowe były chętnie udzielane przez banki, jednak od kilku lat o swoje prawa przed sądami walczą tzw. frankowicze. W artykule przedstawiamy, czy kredyty frankowe kiedykolwiek były frankowe?

11 października 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów