0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

E-commerce w praktyce

E-commerce w praktyce

Budowanie relacji z klientem. Co kryją w sobie języki miłości?

Dla każdej firmy niezwykle ważne jest budowanie relacji z klientem. Nawiązanie kontaktu to tylko pierwszy etap budowania trwałej komunikacji. Dowiedz się, jak mówić do swoich klientów, aby zostali z Tobą jak najdłużej i polecali ją innym.

2 stycznia 2017

E-commerce w praktyce

Zarabianie w Internecie - czy to w ogóle możliwe?

Chciałbyś pracować w domu i musieć co rano zrywać się do pracy? Zastanów się, czy zarabianie w Internecie nie jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem! Przeczytaj nasze opracowanie i dowiedz się, jakie są plusy i minusy zarabiania w sieci!

1 grudnia 2016

E-commerce w praktyce

Niedostarczenie przesyłki przez sklep internetowy

E-commerce jest coraz bardziej popularny - nic dziwnego, jest wygodny, szybki i odpowiada tempu współczesnego życia. Niestety, oprócz udanych zakupów może nasz spotkać niedostarczenie przesyłki przez sklep internetowy. Co robić w takiej sytuacji? Sprawdź!

17 maja 2022

E-commerce w praktyce

Czy e-sklep musi posiadać kasę fiskalną?

Zgodnie z regulacjami zawartymi w ustawie o VAT przedsiębiorcy dokonujący sprzedaży na rzecz osób prywatnych osą zobowiązani do jej ujmowania na kasie rejestrującej. Kiedy kasa fiskalna jest konieczna w przypadku, gdy przedsiębiorca prowadzi e-sklep?

21 maja 2020

E-commerce w praktyce

Zwroty i reklamacje w sklepie internetowym

Jak udokumentować zwroty i reklamacje, gdy dla celów sprzedaży wystawiamy faktury, ale także same tzw. paragony niefiskalne, ponieważ korzystamy ze zwolnienia z kasy? Dowiedz się czytając nasz artykuł!

17 stycznia 2022

E-commerce w praktyce

Handel w Internecie – warunki prowadzenia i opodatkowania

Każdy podatnik prowadzący działalność gospodarczą, nawet tę przez Internet, jest zobowiązany do wyboru formy podatku dochodowego oraz sposobu prowadzenia księgowości.

5 grudnia 2019

E-commerce w praktyce

e-Commerce w 2016 r. Prognozy

Rok 2015 w e-commerce upłynął pod znakiem zainteresowania płatnościami ratalnymi oraz mobilnymi. Szacuje się, że w roku 2016 duże znaczenie będą miały płatności w walutach obcych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej o kierunkach w e-commerce w 2016 r.

22 czerwca 2017

E-commerce w praktyce

Czym się różni logo od logotypu?

Logo i logotyp to dwa różne pojęcia, które bardzo często mylimy w mowie potocznej oraz podczas pracy nad identyfikacją wizualną. Całe szczęście, nie trzeba być grafikiem, aby mieć pojęcie na temat ich budowy. Sprawdź, czym się różnią i uniknij nieporo

6 stycznia 2022

E-commerce w praktyce

Sprzedaż wysyłkowa a VAT od 2014 roku

Dotychczas głównym wyznacznikiem powstania obowiązku podatkowego była data wystawienia faktury, natomiast po nowym roku powstanie obowiązku podatkowego przy sprzedaży towarów będzie determinować dokonanie ich dostawy.

10 lipca 2018

E-commerce w praktyce

Sklepy internetowe - nowa dyrektywa unijna

Czerwiec 2014 roku będzie miesiącem wielkich zmian w europejskim e-handlu. Wtedy bowiem wchodzi w życie dyrektywa unijna, która będzie regulować tę dziedzinę gospodarki. Jak polskie sklepy internetowe przyjmą te zmiany?

26 sierpnia 2016

E-commerce w praktyce

W jakim kierunku idzie rozwój aplikacji internetowych?

Rozwój internetu niesie ze sobą nieunikniony szybki rozwój aplikacji internetowych. Czym nas jeszcze zaskoczą ich projektanci? W jakim kierunku potoczą się zmiany? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się na ten temat znacznie więcej!

28 czerwca 2022

E-commerce w praktyce

E-commerce – wirtualny świat zakupów i sprzedaży

Handel internetowy to młoda, lecz niezwykle prężnie rozwijająca się branża. Skąd wziął się pomysł, by sprzedawać przez internet? Jak nazywał się pierwszy sklep internetowy? W jakim kierunku rozwija się branża e-commerce?

23 lipca 2019

E-commerce w praktyce

Cloud Computing, czyli praca w chmurze obliczeniowej

Chmura Obliczeniowa (Cloud Computing) to nowoczesny sposób zarządzania przedsiębiorstwem. Opiera się on na korzystaniu z oprogramowania, które jest udostępniane przez firmy zewnętrzne za pośrednictwem Internetu.

20 lipca 2017

E-commerce w praktyce

E- commerce, czyli handel internetowy od podstaw

Jeszcze kilkanaście lat temu wielu z nas nie wyobrażało sobie nawet dzisiaj tak wygodnych i prostych zakupów online. Od kilku lat rozwija się jednak prężnie rynek e-commerce. Dowiedz się o nim więcej!

1 sierpnia 2022

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów