0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

W czasie wolnym

W czasie wolnym

Gospodarki świata (cz. 6) - Kraje arabskie

Kraje arabskie są wyjątkowe ze względu na ogromną rolę religii w ich funkcjonowaniu. Dotyczy to zarówno aspektów gospodarczych, jak i politycznych - Arabia Saudyjska ma Koran za konstytucję, a Iran jest krajem teokratycznym, w którym przywódcą jest duchow

23 września 2014

W czasie wolnym

Gospodarki świata (cz. 5) - Azjatyckie tygrysy

Poznaj bliżej gospodarkę Chin i Singapuru - kliknij i dowiedz się tego, czego nie uczą w szkołach! Nazwa rozdziału tradycyjnie odnosi się do czterech państw w Azji - Korei Południowej, Tajwanu, Singapuru i Hongkongu - ja jednak postanowiłem objąć nią takż

16 września 2014

W czasie wolnym

Gospodarki świata (cz. 4) - Potęga USA

Jedna czwarta światowego PKB jest wytwarzana w Stanach Zjednoczonych. USA pozostaje potęgą ekonomiczną, wojskową i polityczną, stojąc na pozycji pierwszego w historii globalnego hegemona. Jak to się stało, że właśnie tam, narodził się tak bogaty kraj?

2 września 2014

W czasie wolnym

Gospodarki świata (cz. 2) - Wybrane gospodarki europejskie

W dzisiejszym artykule przedstawiamy gospodarki europejskie - niemiecką, polską, oraz gospodarki krajów skandynawskich. Skąd wzięły się tak wielkie różnice w rozwoju gospodarczym poszczególnych państw? Sprawdź!

19 sierpnia 2014

W czasie wolnym

Subiektywny przegląd seriali - cz. 5 - seriale obyczajowe

W tej części przedstawiamy najlepsze seriale obyczajowe, które podbiły serca publiczności na całym świecie. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź, które produkcje już znasz, a które koniecznie musisz zobaczyć!

10 lipca 2014

W czasie wolnym

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o grach komputerowych, ale boisz się zapytać

Sprawdź, czy wierzysz w mity na temat gier komputerowych.

17 kwietnia 2014

W czasie wolnym

Ukraina - gdy było jeszcze spokojnie… (cz.2)

Kolejna część relacji z podróży po kraju naszego wschodniego sąsiada. Ukraina też potrafi być niesamowita. W tej części odwiedzamy Lwów, Krym, Teodezje, Jałte, Bakczysaraj. Przeczytaj artykuł i poznaj zwyczaje naszych sąsiadów!

3 kwietnia 2014

W czasie wolnym

Ukraina - gdy było jeszcze spokojnie… (cz. 1)

Dramatyczne wydarzenia na Ukrainie z pewnością zniechęcają turystów do odwiedzenia tego pięknego kraju. To smutne, gdyż Ukraina oferuje wiele naprawdę fantastycznych miejsc do zobaczenia - takie jak malowniczy Krym. Sprawdź!

27 marca 2014

W czasie wolnym

Prezenteizm – korporacyjna choroba XXI wieku

Prezenteizm może być zagrożeniem także dla Twojej firmy Czym właściwie jest oraz jakie są jego pierwsze oznaki? Czy wiesz jak sobie z nim poradzić jeśli dopadnie Twoich pracowników? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

25 lutego 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów