0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: allegro

Artykuły:

Allegro - ulubiony marketplace Polaków - jak sprzedawać i dostać swój kawałek tortu?

Zaczynasz swoją przygodę z sprzedażą e-commerce lub chcesz poszerzyć swoją działalność i zastanawiasz się nad sprzedażą na platformie Allegro? Z tego artykułu dowiesz się, czy warto - poznaj zalety i wady sprzedaży na Allegro!

13 lipca 2023

Jak zdobyć nowych klientów? Sprzedaż na Allegro dźwignią podczas kryzysu

Na pewno każdy użytkownik internetu wie, czym jest platforma aukcyjna Allegro. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który ma swój sklep internetowy, a nie posiadasz konta na Allegro - najwyższy czas to zmienić i rozpocząć sprzedaż na Allegro. Przeczytaj!

1 lipca 2020

Automatyzacja sprzedaży na Allegro zamiast prowadzenia sklepu online

Rodzimi sprzedawcy internetowi muszą mierzyć się z wieloma trudnościami, związanymi z prowadzeniem e-biznesu. Automatyzacja sprzedaży na największej internetowej platformie transakcyjnej w kraju to potencjalne remedium na ich problemy.

2 czerwca 2020

Automatyzacja sprzedaży na Allegro zamiast prowadzenia sklepu internetowego

Wydaje się, że własny sklep internetowy to szansa na naprawdę intratny biznes. Czasem tak faktycznie jest, co potwierdzają sukcesy wielu start-upów, częściej jednak mamy do czynienia z totalną klapą bądź walką o przetrwanie. Dlaczego tak się dzieje?

13 stycznia 2020

Kiedy sprzedaż na Allegro staje się działalnością?

Do czasu wejścia w życie Konstytucji biznesu sprzedaż na Allegro, jeśli była prowadzona w sposób ciągły, zorganizowany i dla zysku - była działalnością gospodarczą. Czy Konstytucja biznesu dalej uważa sprzedaż na Allegro jako działalność?

9 maja 2018

Sprzedaż na Allegro - kiedy wymaga rejestracji firmy?

Handel na Allegro to bardzo popularna forma sprzedaży. Można tam znaleźć zarówno osoby prywatne, pozbywające się drobnych rzeczy, jak i duże sklepy. Czy wiesz, kiedy, sprzedaż na Allegro, wymaga założenia działalności ? Sprawdź odpowiedź w artykule!

12 grudnia 2017

Czy warto kupować przedmioty na Allegro?

E-commerce ma wiele gałęzi. Sklepy internetowe, będące filiami sklepów stacjonarnych, samodzielne sklepy internetowe i serwisy aukcyjne, wśród których największe jest zdecydowanie Allegro. Gdzie najlepiej robić zakupy w sieci? Podpowiadamy!

5 maja 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów