0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: b2b

Artykuły:

Umowa B2B: czym jest, jakie są jej wady i zalety? Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kontraktach B2B

Umowa B2B to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Pozwala pracodawcy na zaoszczędzenie wielu kosztów. Czy osoba zatrudniona na kontrakt B2B również może odnieść pewne korzyści? W jakim przypadku warto pomyśleć o B2B? Odpowiedź znajdziesz w artykule!

13 grudnia 2023

Uznanie umowy B2B za umowę o pracę – jakie konsekwencje się z tym wiążą?

Czym jest umowa B2B a czym charakteryzuje się praca na etacie? Kiedy może dojść do uznania umowy B2B za pracę na etacie? Jakie niesie ze sobą konsekwencje uznanie umowy B2B za umowę o pracę? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na powyższe pytania!

25 lipca 2023

Umowa B2B – jak ją dobrze napisać?

Umowa B2B to umowa o dzieło lub umowa o świadczenie usług zawarta pomiędzy dwoma przedsiębiorcami. Jakie zasady należy uwzględnić, by sporządzić prawidłową umowę B2B? Co z własnością intelektualną pracownika? Dowiesz się z naszego poniższego artykułu!

21 kwietnia 2023

Podważanie umów B2B - konsekwencje

Podważanie umów B2B może odbyć się w sytuacji kiedy istnieje podejrzenie, że ten typ umowy stosowany jest zamiast umowy o pracę. Jakie jest ryzyko zakwestionowania umowy B2B? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

21 września 2022

System B2B - czym jest i jak go sfinansować?

Informatyzacja procesów biznesowych jest jednym z elementów, który umożliwia współpracę z kontrahentami w znacznym stopniu obniżając koszty działalności przedsiębiorstw. Dowiedz się, czym jest system B2B i jak zdobyć na niego środki.

25 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów