0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: badania-kontrolne

Artykuły:

Urlop wypoczynkowy po długiej chorobie

Urlop jest niezbywalnym prawem pracownika. Co w sytuacji kiedy pracownik długo chorował? Czy może zostać udzielony urlop wypoczynkowy po długiej chorobie trwającej ponad 30 dni? Czy w takiej sytuacji wymagane są badania kontrolne? Przeczytaj i sprawdź!

12 maja 2023

Koszty związane z wyjazdem na badania profilaktyczne w ramach medycyny pracy. Zmiany w 2023 r.!

Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie pracownikowi bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, które wiążą się z badaniami profilaktycznymi oraz kosztami związanym z podróżą do innego miejsca, w którym odbywają się badania profilaktyczne. Przeczytaj!

11 maja 2023

Badania kontrolne po zwolnieniu lekarskim

Pracodawca ma obowiązek skierowania pracownika na badania kontrolne, jeżeli pracownik chorował przez okres dłuższy niż 30 dni. Zatrudniony, który nie podda się badaniom kontrolnym nie może rozpocząć pracy. Przeczytaj o tym i dowiedz się więcej!

20 stycznia 2023

Badania lekarskie do pracy - najważniejsze informacje

Jednym z obowiązków pracodawcy jest kierowanie pracowników na wstępne, okresowe i kontrolne badania lekarskie. Dlaczego badani są tak ważne? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedź się, gdzie, kiedy i na jakie badania lekarskie do pracy musi udać się pracownik!

3 sierpnia 2022

Badania lekarskie pracowników - wszystko co należy wiedzieć

Badania lekarskie pracowników to jeden z podstawowych czynników, który pozwala dopuścić pracowników do wykonywania obowiązków wynikających z zawartej umowy o pracę. Niewykonanie badań jest łamaniem przepisów bhp. Przeczytaj nasz artykuł na ten temat!

10 maja 2022

Badania lekarskie pracowników - kiedy są wykonywane?

Przedsiębiorca zatrudniający pracowników w ramach umowy o pracę powinien skierować ich na badania lekarskie. Czasami jednak nie trzeba ich wykonywać. Kiedy? Jaką karę może otrzymać pracodawca za pracownika bez ważnych badań lekarskich? Sprawdź!

20 września 2021

Badania profilaktyczne – warunek dopuszczenia pracownika do pracy

Za skierowanie pracowników na badania profilaktyczne odpowiada prawodawca. Jakie badania należy wykonać? Kto je przeprowadza? Kto pokrywa koszt takich badań i jaki jest ich czas? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj odpowiedzi na te pytania!

10 marca 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów