0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: badania-lekarskie-do-pracy

Artykuły:

Badania lekarskie pracowników - wszystko co należy wiedzieć

Badania lekarskie pracowników to jeden z podstawowych warunków, który pozwala dopuścić pracowników do wykonywania obowiązków wynikających z zawartej umowy o pracę. Niewykonanie badań jest łamaniem przepisów bhp. Przeczytaj nasz artykuł na ten temat!

31 sierpnia 2023

Badania lekarskie do pracy - najważniejsze informacje

Pracodawca ma obowiązek kierowanie pracowników na wstępne, okresowe i kontrolne badania lekarskie. Dlaczego badanie lekarskie jest tak ważne? Przeczytaj artykuł i dowiedź się, na jakie badania lekarskie do pracy musi udać się pracownik!

14 sierpnia 2023

Skierowanie na badania lekarskie dla pracownika pracującego przy komputerze

Skierowanie na badania lekarskie jest niezbędne, aby przychodnia medycyny pracy przeprowadziła badania profilaktyczne pracownika. Dowiedz się, jakie informację należy podać w skierowaniu poza obejmowanym stanowiskiem oraz jego czynnikami szkodliwymi.

11 lipca 2023

Skierowanie na badania lekarskie do odpowiedniej placówki

Na pracodawcy, spoczywa szereg obowiązków związanych z ochroną zdrowia pracowników. Należy do nich między innymi wysłanie pracownika na wstępne badania lekarskie. Czy pracodawca musi również wyznaczyć miejsce przeprowadzenia takich badań? Sprawdź!

25 października 2021

Badania lekarskie pracowników - kiedy są wykonywane?

Przedsiębiorca zatrudniający pracowników w ramach umowy o pracę powinien skierować ich na badania lekarskie. Czasami jednak nie trzeba ich wykonywać. Kiedy? Jaką karę może otrzymać pracodawca za pracownika bez ważnych badań lekarskich? Sprawdź!

20 września 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów