0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: biuro-informacji-kredytowej

Artykuły:

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej – jak działa i czym się zajmuje?

Czy wiesz czym zajmuje się Biuro Informacji Kredytowej? Czy warto założyć konto w BIK? Zobacz, jak możesz uchronić swoje dane kredytowe. Sprawdź, jak założyć konto w Biurze informacji Kredytowej oraz dowiedz się, ile kosztują takie usługi.

20 lipca 2022

BIK przedsiębiorcy czyli Biuro Informacji Kredytowej

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej gromadzi informacje związane ze zobowiązaniami kredytowymi dłużników. Dotyczy to osób fizycznych oraz przedsiębiorców. W jaki sposób można takie dane wykorzystać? Czy możliwe jest usunięcie danych z bazy? Sprawdź!

28 stycznia 2020

Czym jest BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej?

Czy zadaniem Biura Informacji Kredytowej jest gromadzenie i udostępnianie danych dotyczących historii kredytowej klientów banków? Jak długo takie dane pozostają w BIK-u? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, czym jest scoring kredytowy!

6 stycznia 2018

Co wie o nas BIK?

Każdy, kto starał się kiedyś o kredyt, wie, że banki i inne instytucje finansowe oceniają zdolność kredytową klientów. Jakie tajemne informacje posiada o nas “BIK” oraz dlaczego dla wielu osób hasło “szybka pożyczka bez BIK-u” jest wyjątkowo kuszące?

1 lutego 2017

Co to jest Biuro Informacji Kredytowej?

Biuro Informacji Kredytowej zostało powołane przez banki. W trosce o własne interesy powołały one rejestr, w którym ujmowane są historie kredytowe, ale także historie zadłużenia klientów. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł!

29 września 2016

Czym jest raport BIK?

17 lutego 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów