0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

10 wyników dla tematu: copywriting

Artykuły:

Pisanie tekstów na zlecenie – jaka stawka podatku VAT?

Pisanie tekstów na zlecenie, czy też copywring jest coraz bardziej popularną współpracą miedzy wydawcą a pisarzem. Jaką stawką VAT należy opodatkować przygotowywanie tekstów na zlecenie wydawnictwa? 23% czy 8%? Odpowiedź znajdziesz w artykule!

21 maja 2021

Copywriting - poznaj zawód na miarę XXI wieku

Copywriting to w ostatnich latach bardzo popularny, ale również bardzo poszukiwany zawód. Dobrze napisane, merytoryczne teksty pomogą wysoko wypozycjonować stronę w wyszukiwarkach internetowych. Przeczytaj, kim jest copywriter i jak nim zostać.

9 października 2018

Copywriter - jakich błędów musi unikać w tworzeniu treści?

Istnieje przekonanie, że copywriter musi mieć lekkie pióro, ale już niekoniecznie władać poprawną polszczyzną. Czy można jednak stworzyć dobry materiał robiąc błędy? Sprawdź, jak pisać dobre teksty i co zainteresuje odbiorcę, a co z pewnością odstraszy?

4 maja 2018

Copywriting - na czym polega zawód copywritera?

Czy myślisz o zatrudnieniu copywritera w swojej firmie? Jako freelancera czy raczej regularnego pracownika? Jakie cechy powinna posiadać taka osoba? Przeczytaj artykuł i dowiedz się na czym polega copywriting oraz jak wygląda praca w tym zawodzie.

16 stycznia 2018

Perswazja i manipulacja w copywritingu

W marketingu ważną kwestią jest sztuka perswazji. Subtelne przekonanie odbiorców do swojej racji wielokrotnie jest mylone ze zwykłą manipulacją. Sprawdź, czym jest perswazja i dlaczego jest tak ważna w copywritingu. Dowiedz się więcej na ten temat!

15 stycznia 2018

Copywriter - w czym może pomóc Twojej firmie?

Content marketing to bardzo skuteczna forma reklamy. Firmy prześcigają się w sloganach czy tekstach, którymi chcą zainteresować klientów. Jak jednak tworzyć tyle ciekawych treści? Z pomocą może przyjść copywriter. Ile kosztuje taka współpraca? Sprawdź.

10 sierpnia 2017

SEO copywriting, czyli skuteczne treści stron internetowych

Zawartość strony internetowej ma olbrzymie znaczenie dla jej skutecznego pozycjonowania. Jak zatem przygotować właściwą dla serwisu www treść - zarówno dla odbiorców, jak i robotów Google? Sprawdź, czym jest naprawdę skuteczny SEO copywriting.

25 września 2016

Jak zostać copywriterem - poznaj tajniki zawodu!

Zarówno poszukiwania pierwszej pracy, jak i przebranżowienie bywają trudne. Jednak jeżeli wiemy, czym chcemy się zajmować, warto spełniać marzenia. Jak zostać copywriterem? Przeczytaj artykuł i przekonaj się.

25 września 2016

Copywriting - jakich trików psychologicznych używać?

Copywriting, mimo że odrobinę niedoceniany, jest niezwykle przydatnym narzędziem, jeśli chodzi o nakłanianie odbiorców do określonych działań. Jak to się dzieje? Przeczytaj nasz artykuł i poznaj psychologiczne triki, jakich używają corywriterzy!

25 września 2016

Copywriting a content marketing

Dla wielu osób copywriting i content marketing wydaje się być tym samym. Owszem, oba pojęcia mają ze sobą wiele wspólnego, ale zdecydowanie różnią się od siebie w pewnej kwestii. Jakiej? Dowiesz się tego z naszego artykułu.

25 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów