0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: darowizna-na-rzecz-szkoly

Artykuły:

Darowizna na rzecz szkoły – rozliczenie PIT

Ulga podatkowa z tytułu darowizny na rzecz szkoły przysługuje, gdy spełnionych jest kilka warunków. Przede wszystkim darowizna musi dotyczyć celów kształcenia zawodowego. Jak powinna zostać rozliczona darowizna na rzecz szkoły? Sprawdź w naszym artykule!

20 stycznia 2023

Darowizna na rzecz szkoły – rozliczenie w zeznaniu rocznym

Darowizna na rzecz szkoły podlega uldze podatkowej w konkretnych sytuacjach, między innymi kiedy darowizna zostaje przekazana na cele kształcenia zawodowego, a darczyńca prowadzi działalność gospodarczą. Dowiedz się więcej z naszego artykułu!

2 maja 2022

Darowizna na cele oświatowe a nowa ulga podatkowa

Podatnicy składając zeznania roczne, mają możliwość skorzystania z różnych ulg podatkowych. jedną z takich ulg będzie darowizna na cele oświatowe. Na rzecz jakiej placówki należy dokonać darowizny aby skorzystać z ulgi? Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź!

1 marca 2021

Darowizna na rzecz szkoły a koszty uzyskania przychodu - warto wiedzieć!

W artykule „Darowizna na rzecz szkoły a koszty uzyskania przychodu” opisujemy m.in. jakie darowizny mogą zostać odliczone w zeznaniu rocznym,czy darowizna na rzecz szkoły może być ujęta w zeznaniu oraz jakie warunki należy spełnić, aby dokonać odliczenia.

16 lutego 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów