0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

11 wyników dla tematu: dieta-krajowa

Artykuły:

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2023

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2023 roku!

1 stycznia 2023

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2022

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2022 roku!

28 lipca 2022

Jak rozliczać delegację krajową przedsiębiorcy?

Przedsiębiorca nie może wyjechać w “delegację” - to pojęcie dotyczy pracowników, którzy na polecenie pracodawcy wyjeżdżają służbowo. Właściciel firmy może się udać w podróż służbową, a poniesione na ten cel wydatki zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu

7 czerwca 2021

Ujęcie w księgach rachunkowych kosztów podróży służbowej oraz inne rozrachunki z pracownikami

Podróż służbowa oraz delegacja pracowników, zobowiązuje przedsiębiorcę do pokrycia kosztów z nią związanych. Jak prawidłowo zaksięgować koszty podróży służbowej? Sprawdź, jak wygląda ujęcie w księgach rachunkowych kosztów podróży służbowej!

14 stycznia 2021

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2021

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2021 roku!

1 stycznia 2021

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2020

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2020 roku!

17 listopada 2020

Wysokość diety w podróży służbowej - jak obliczyć? Przedsiębiorca a pracownik

Czy wiesz, jaka powinna być wysokość diety w podróży służbowej w przypadku pracownika, a jaka dla przedsiębiorcy? Dowiedz się, jak to rozliczyć, a także co w sytuacji, gdy w hotelu zostało zapewnione wyżywienie. Przeczytaj nasz artykuł!

26 lutego 2020

Podróż służbowa - rozliczanie w kosztach firmy

Podróż służbowa to powszechna praktyka w biznesie. Okazuje się, że wydatki poniesione w trakcie podróży służbowej mogą być zakwalifikowane jako koszt podatkowy i tym sposobem obniżać zobowiązanie wobec urzędu skarbowego. Jak rozliczyć delegację? Sprawdź!

15 czerwca 2018

Dieta krajowa pracownika - jak obliczyć?

Wysyłając pracownika w podróż krajową, należy wiedzieć, jak go rozliczyć. W naszym artykule podajemy informacje na temat tego, czym jest dieta krajowa, na co jest przeznaczona oraz jak ją obliczyć. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!

6 lutego 2017

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2017

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2017 roku!

1 stycznia 2017

Rozliczanie podróży służbowej pracownika

Podróż służbowa pracownika - przeczytaj, jak ją należy prawidłowo rozliczyć.

11 września 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów