0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

8 wyników dla tematu: diety-krajowe

Artykuły:

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2023

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2023 roku!

1 stycznia 2023

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2022

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2022 roku!

28 lipca 2022

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2021

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2021 roku!

1 stycznia 2021

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2020

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2020 roku!

17 listopada 2020

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2019

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2019 roku!

23 stycznia 2019

Podróż służbowa - rozliczanie w kosztach firmy

Podróż służbowa to powszechna praktyka w biznesie. Okazuje się, że wydatki poniesione w trakcie podróży służbowej mogą być zakwalifikowane jako koszt podatkowy i tym sposobem obniżać zobowiązanie wobec urzędu skarbowego. Jak rozliczyć delegację? Sprawdź!

15 czerwca 2018

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2018

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2018 roku!

30 listopada 2017

Diety krajowe - ryczałty przysługujące z tytułu podróży krajowej - 2017

Wysokości diety krajowej za wyjazd służbowy zależy od ilości dni pełnych, wybranej formy noclegu oraz od tego, czy pracownik korzystał z przejazdów. Czy wiesz jak poprawnie obliczyć ich wysokość? Sprawdź, ile wynoszą diety krajowe w 2017 roku!

1 stycznia 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów