6 wyników dla tematu: e-urzad-skarbowy

Artykuły:

E-Urząd Skarbowy wprowadza kolejną nową usługę

E-Urząd Skarbowy jest nieustannie rozwijany przez resort finansów. Dzięki temu powstają nowe usługi dla podatników, którzy większość spraw mogą załatwić bez wychodzenia z domu. Sprawdziliśmy, jaką funkcjonalność udostępni elektroniczny urząd!

9 września 2021

E-Urząd Skarbowy oferuje nową usługę!

Obsługa podatników online jest nieustannie rozwijana, obecnie serwis e-Urząd Skarbowy zapowiedział wdrożenie nowej usługi dla wspólników spółek osobowych. Sprawdziliśmy, czego dotyczy nowa funkcjonalność w serwisie elektronicznego urzędu skarbowego!

22 lipca 2021

E-Urząd Skarbowy – projekt wprowadzający

E-Urząd Skarbowy powinien przyczynić się do automatyzacji i przyspieszyć załatwianie spraw podatkowych. W celu jego wprowadzenia powstał projekt ustawy o zmianie ustaw. Sprawdź, czym jest E-Urząd Skarbowy oraz jakie narzędzia i usługi będą dostępne.

30 grudnia 2020

E-urząd skarbowy - nowy projekt rządu

Postępujący proces cyfryzacji powoduje, że dla podatników pojawiają się co róż to nowe możliwości załatwiania spraw bez wychodzenia z domu. E-Urząd Skarbowy to projekt, mający zapewnić obywatelom narzędzia online do załatwiania spraw, z zakresu podatków.

10 sierpnia 2020

e-Urząd Skarbowy - nowe ułatwienie dla podatników

e-Urząd Skarbowy ma być innowacyjnym rozwiązaniem dla podatników, którzy nie mają czasu na wizyty w urzędzie skarbowym. Dzięki tej usłudze większość spraw będzie można dokonać online poprzez zalogowanie na indywidualne konto. Sprawdźmy na co pozwoli!

14 stycznia 2020

Zmiany w Ordynacji podatkowej: Załatwianie spraw drogą elektroniczną w administracji podatkowej już od 11 maja 2014 roku

Podatnicy zyskają dużo szybszy dostęp do urzędów za sprawą rozpowszechnienia elektronicznych dokumentów. Zostanie w tym celu uruchomiony portal podatkowy, pozwalający m.in. na wymianę w formie elektronicznej pism.

13 maja 2014

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów