0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: e-urzad-skarbowy

Artykuły:

E-Urząd Skarbowy wprowadza kolejną nową usługę

E-Urząd Skarbowy jest nieustannie rozwijany przez resort finansów. Dzięki temu powstają nowe usługi dla podatników, którzy większość spraw mogą załatwić bez wychodzenia z domu. Sprawdziliśmy, jaką funkcjonalność udostępni elektroniczny urząd!

9 września 2021

E-Urząd Skarbowy oferuje nową usługę!

Obsługa podatników online jest nieustannie rozwijana, obecnie serwis e-Urząd Skarbowy zapowiedział wdrożenie nowej usługi dla wspólników spółek osobowych. Sprawdziliśmy, czego dotyczy nowa funkcjonalność w serwisie elektronicznego urzędu skarbowego!

22 lipca 2021

E-Urząd Skarbowy – projekt wprowadzający

E-Urząd Skarbowy powinien przyczynić się do automatyzacji i przyspieszyć załatwianie spraw podatkowych. W celu jego wprowadzenia powstał projekt ustawy o zmianie ustaw. Sprawdź, czym jest E-Urząd Skarbowy oraz jakie narzędzia i usługi będą dostępne.

30 grudnia 2020

E-urząd skarbowy - nowy projekt rządu

Postępujący proces cyfryzacji powoduje, że dla podatników pojawiają się co róż to nowe możliwości załatwiania spraw bez wychodzenia z domu. E-Urząd Skarbowy to projekt, mający zapewnić obywatelom narzędzia online do załatwiania spraw, z zakresu podatków.

10 sierpnia 2020

e-Urząd Skarbowy - nowe ułatwienie dla podatników

e-Urząd Skarbowy ma być innowacyjnym rozwiązaniem dla podatników, którzy nie mają czasu na wizyty w urzędzie skarbowym. Dzięki tej usłudze większość spraw będzie można dokonać online poprzez zalogowanie na indywidualne konto. Sprawdźmy na co pozwoli!

14 stycznia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów