0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: e-zakupy

Artykuły:

E-handel kontra handel tradycyjny

Czy e-handel jest na tyle poważną konkurencją dla handlu tradycyjnego, że centra handlowe będą rzadkością? A może konsumenci dalej wolą długie spacery po sklepach? Dowiedz się, jakie zalety kryją za sobą zakupy internetowe i na co powinniśmy uważać.

24 sierpnia 2017

E-zakupy - jak kupujemy w sieci i za co lubimy zakupy online?

E-zakupy to zdecydowanie główny trend ostatnich lat. Cieszą się coraz większą popularnością, a rynek e-commerce rozwija się w błyskawicznym tempie. Kim jest przeciętny klient sklepu internetowego? Jak kupujemy w sieci? Odpowiedzi znajdziesz w artykule.

5 lipca 2017

Bezpieczne zakupy online

Coraz więcej Polaków ma dostęp do internetu. Nic więc dziwnego, że rynek e-commerce dynamicznie się rozwija. Nie daj się nabrać - uważaj na internetowych oszustów, którzy wykorzystują zakupy online, by wyłudzić pieniądze!

25 września 2016

Zakupy w sieci - jak kupować z głową przez Internet?

Niedawno wyjaśnialiśmy kwestie związane z bezpieczeństwem kupowania przez internet. Okazuje się, że wcale nie trzeba być początkującym miłośnikiem e-zakupów, aby popełniać błędy. Poznaj wskazówki, jak robić zakupy w sieci!

25 września 2016

Bezpieczeństwo zakupów w sieci – na co zwracać uwagę?

Zakupy w sieci to już codzienność. W Polsce ponad 70% internautów przyznaje, że kupuje za pośrednictwem sklepów internetowych lub aukcji. Na co zwrócić uwagę i jak mieć pewność, że zachowujemy bezpieczeństwo zakupów w sieci?

25 września 2016

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów