0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

7 wyników dla tematu: krajowy-rejestr-zadluzonych

Artykuły:

Portal Rejestrów Sądowych – czym jest i do czego służy?

Aktualnie wiele spraw administracyjnych możemy załatwić przez internet. Zapewnia to m.in. Portal Rejestrów Sądowych, który pozwala na dopełnienie formalności w obszarze prawa gospodarczego, upadłościowego i restrukturyzacyjnego. Dowiedz się więcej!

17 lutego 2022

Długi przedsiębiorcy widoczne w KRS - rejestr dłużników

Zadłużeni przedsiębiorcy mogą w określonych przypadkach zostać wpisani do rejestru dłużników KRS. Od grudnia 2021 roku będą również mogli być wpisani do Krajowego Rejestru Zadłużonych. Jakie dane zawiera rejestr dłużników? Odpowiadamy w artykule! Sprawdź!

10 grudnia 2021

Krajowy Rejestr Zadłużonych - jak działa?

Krajowy Rejestr Zadłużonych jest to rejestr o zasięgu ogólnokrajowym, który działa od 1 lipca 2021 roku. Ujawnione są tam dane o osobach fizycznych, osobach prawnych oraz jednostkach organizacyjnych niebędących osobami prawnymi i wiele innych.

30 września 2021

Krajowy Rejestr Zadłużonych - jakie informacje są ujawniane?

Krajowy Rejestr Zadłużonych jest rejestrem upadłości i jest to obowiązek wynikający z przepisów unijnych. UE nałożyło na państwa członkowskie obowiązek ustanowienia i prowadzenia jawnego rejestru o postępowaniach upadłościowych. Dowiedz się więcej!

20 lipca 2021

Krajowy Rejestr Zadłużonych – ponowne przesunięcie terminu!

Krajowy Rejestr Zadłużonych ma być bezpłatną bazą danych podmiotów niewypłacalnych. Termin jej utworzenia jest jednak stale przesuwany. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, kiedy rząd planuje uchwalenie Krajowego Rejestru Zadłużonych (KRZ)!

22 czerwca 2021

Rejestr dłużników niewypłacalnych czy Krajowy Rejestr Zadłużonych?

Rejestr dłużników, z pewnością nikt nie chciałby się tam znaleźć. Czy Krajowy Rejestr Zadłużonych zastąpi rejestr dłużników niewypłacalnych. Będzie szczegółowy i dostępny przez Internet dla wszystkich. Zobacz, co się w nim znajdzie!

17 marca 2020

Krajowy Rejestr Zadłużonych, czyli informacje o dłużnikach!

1 lutego 2019 roku Ministerstwo planuje wprowadzić Krajowy Rejestr Zadłużonych. Czy KRZ zastąpi dotychczasowy Rejestr Dłużników Niewypłacalnych? Gdzie zostaną ujawnione dane zadłużonego? Kto trafi do rejestru? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz si więcej!

29 maja 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów