0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: ogloszenie-upadlosci-konsumenckiej

Artykuły:

Kiedy możliwe jest umorzenie upadłości konsumenckiej?

Upadłość konsumencka cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Czy po ogłoszeniu upadłości możliwe jest cofnięcie wniosku o ogłoszenie upadłości? Sprawdź, jakie przesłanki należy spełnić, aby umorzenie upadłości konsumenckiej było możliwe!

31 stycznia 2023

Upadłość konsumencka jednoosobowej firmy

Zdarza się ,że z powodu pandemii jednoosobowe firmy nie są w stanie sobie poradzić z problemami finansowymi. Wówczas może okazać się konieczne ogłoszenie upadłości. Przeczytaj i sprawdź jak przebiega upadłość konsumencka jednoosobowej firmy..

24 marca 2021

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej - czym jest i jak złożyć wniosek?

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej następuje zazwyczaj, gdy spłata zaciągniętych zobowiązań nie jest możliwa do wykonania, po przekroczeniu trzech miesięcy. Sprawdź, wobec jakich dłużników może być ona ogłoszona oraz jak gdzie złożyć wniosek!

30 listopada 2020

Upadłość konsumencka przedsiębiorcy - kiedy szansą na oddłużenie?

Upadłość konsumencka jest prostsza i tańsza niż upadłość przedsiębiorcy. Możliwa jest upadłość konsumencka przedsiębiorcy, po zlikwidowaniu działalności. Trzeba jednak spełnić kilka warunków. Kiedy można z niej skorzystać?

14 stycznia 2019

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej i jej konsekwencje

Konsekwencje upadłości konsumenckiej są dotkliwe dla upadłego, który choć pozbywa się swoich długów, traci także cały zgromadzony dotąd majątek. Dowiedz się więcej, jakie następstwa przynosi ogłoszenie upadłości konsumenckiej!

11 października 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów