0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

4 wyniki dla tematu: opinia-zabezpieczajaca

Artykuły:

Interpretacja 590 jako rozwiązanie wprowadzane w ramach Polskiego Ładu

Interpretacja 590 to nowe rozwiązanie zaproponowane w ramach Polskiego Ładu. Porozumienie inwestycyjne oznacza wiążącą opinię dla inwestorów strategicznych o wszystkich skutkach podatkowych planowanej inwestycji. Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej!

2 listopada 2021

Opinia zabezpieczająca w prawie podatkowym – czym jest i jak ją uzyskać?

Podatnicy bardzo często mają liczne wątpliwości w interpretowaniu obowiązującego prawa podatkowego. Rozwiązaniem może być opinia zabezpieczająca wydana przez Szefa KAS. W artykule przedstawiamy czym jest opinia zabezpieczająca i jak o nią wnioskować!

5 sierpnia 2021

Opinia zabezpieczająca przedsiębiorcę - jak ją stosować?

Opinia zabezpieczająca zabezpiecza podatnika przed zastosowaniem względem niego klauzuli unikania opodatkowania. Gdzie należy składać wniosek o opinię zabezpieczającą? Jaki jest koszt jej uzyskania? Jak ją stosować? Dowiedz się więcej z artykułu!

22 lipca 2019

Interpretacja indywidualna a opinia zabezpieczająca

Każdy podatnik, osoba fizyczna lub prawna w przypadku wątpliwości co do stosowania przepisów podatkowych może wystąpić o indywidualną interpretację podatkową. Czym jest interpretacja indywidualna oraz opinia zabezpieczająca dowiesz się czytając artykuł!

1 marca 2018

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów