0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: paragon-za-przejazd-autostrada

Artykuły:

Paragon za przejazd autostradą jako koszt uzyskania przychodu

Z podróży w sprawach służbowych przywiozłeś paragon za przejazd autostradą? Warto wiedzieć, że na podstawie takiego paragonu można zaliczyć wydatek do kosztów uzyskania przychodu. Przeczytaj artykuł i sprawdź, w jaki sposób ująć paragon fiskalny w KPiR.

19 lipca 2022

Czy opłaty za przejazd autostradą podlegają 75% limitowi kosztów?

Prowadzenie działalności wydaje się niemożliwe bez posiadania samochodu. Często zdarza się, że w związku z użytkowaniem pojazdu ponoszony jest koszt związany z opłatą autostradową. W jakiej wysokości powinny być rozliczone opłaty za przejazd autostradą?

10 maja 2022

Paragon za przejazd autostradą w kosztach firmowych

Bywają sytuacje, w których otrzymanie wymaganego dokumentu sprzedaży nie jest możliwe. Czy wiesz, że w niektórych przypadkach podstawą księgowania kosztu może być paragon? Sprawdź, jak rozliczyć paragon za przejazd autostradą w ewidencji księgowej!

22 listopada 2021

Paragon za autostradę w kosztach firmowych

Przedsiębiorca, który na co dzień wyjeżdża w długie trasy w ramach prowadzenia firmy, może uwzględnić przejazdy autostradą w kosztach. Dowiedz się, czy paragon za autostradę stanowi dokument księgowy i jest podstawą do ujęcia w KPiR? Sprawdź!

18 listopada 2021

Czy opłata za przejazd autostradą jest kosztem uzyskania przychodu?

Przedsiębiorcy często wyjeżdżają w celach związanych z prowadzoną działalnością. W związku z tym pojawia się pytanie czy opłata za przejazd autostradą moze zostać zaliczona do kosztów firmowych? Przeczytaj i sprawdź, odpowiedź znajdziesz w artykule!

18 sierpnia 2021

Jak zaksięgować opłatę za przejazd autostradą na podstawie paragonu?

Jak zaksięgować opłatę za przejazd autostradą na podstawie paragonu w kosztach uzyskania przychodów?

15 czerwca 2021

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów