0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

6 wyników dla tematu: pomylka-na-kasie-fiskalnej

Artykuły:

Błędne paragony z kasy fiskalnej - jak należy je zaksięgować w KPiR?

Dokumentem z kasy rejestrującej potwierdzającym dokonanie sprzedaży jest paragon fiskalny. Co w sytuacji, gdy wystawione paragony fiskalne zawierają błędy? Jak należy ująć błędne paragony z kasy fiskalnej w KPiR? Odpowiedź znajdziesz w artykule!

17 lipca 2024

Ewidencja korekt na kasach fiskalnych - zwroty towarów i pomyłki

Czy wiesz, jak powinna być prowadzona ewidencja korekt na kasach fiskalnych? Sprawdź, jak wykazać ewidencję w pliku JPK_V7! Dowiedz się, jak poprawnie należy dokonać korekt w przypadku zwrotu lub reklamacji towaru bądź pomyłki na kasie fiskalnej!

24 lipca 2023

Pomyłka na kasie fiskalnej - zła wartość przychodu

Sprzedaż na rzecz osób nieprowadzących działalności należy nabić na kasę fiskalną. Taka ewidencja nierzadko może wiązać się z dokonaniem jakiegoś błędu, którego korekta może być problematyczna. Jak powinna być rozliczona pomyłka na kasie fiskalnej?

1 września 2021

Błędny paragon z kasy fiskalnej – ewidencja i księgowanie

Obowiązek ewidencji sprzedaży na kasie rejestrującej wynika bezpośrednio z ustawy o VAT. Rejestrując sprzedaż na kasie nie łatwo uniknąć pomyłek. Należy je jednak ewidencjonować w określony przepisami sposób. Jak ująć błędny paragon z kasy fiskalnej?

20 listopada 2020

Korekta VAT w przypadku sprzedaży paragonowej – niekorzystny wyrok NSA

Podatnicy zobowiązani do posiadania kasy fiskalnej w przypadku błędu i złego zaewidencjonowania nie mogą zrobić korekty na kasie fiskalnej. Jak skorygować błędną sprzedaż? Przeczytaj i dowiedz się jak wygląda korekta VAT w przypadku sprzedaży paragonowej!

17 września 2020

Błędna stawka VAT przy sprzedaży na kasie fiskalnej

Ewidencja na kasie rejestrującej powinna być prowadzona bezbłędnie, mimo to zdarzają się pomyłki. Błędna stawka VAT przy sprzedaży na kasie fiskalnej to jeden z wielu rodzajów błędów, jakie mogą się przytrafić. Sprawdź, co należy zrobić w takiej sytuacji!

9 czerwca 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów