0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: praca-przy-komputerze

Artykuły:

Praca przy komputerze - wymagania BHP

Pracujesz przy komputerze lub zatrudniasz pracowników, którzy się tym zajmują? Sprawdź, jakie wymagania BHP ma praca przy komputerze i co należy do obowiązków pracodawcy w tym zakresie. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na ten temat!

30 czerwca 2023

Ergonomiczne i aktywne wyposażenie biura. Co trzeba o nim wiedzieć?

Coraz więcej pracodawców w trosce o pracowników decyduje się na ergonomiczne i aktywne wyposażenie biura. Może ono niwelować negatywne skutki pracy siedzącej. Co trzeba o nim wiedzieć, aby dobrze je wybrać? Odpowiedź znajdziesz w naszym artykule!

18 maja 2021

Praca przy komputerze – wymagania z zakresu BHP

Długotrwała praca przy komputerze może być szkodliwa dla zdrowia. Jakie obowiązki w zakresie BHP ma pracodawca zatrudniający osoby na stanowiskach biurowych? Czy za pracę przed monitorem przysługują dodatkowe uprawnienia? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

17 sierpnia 2018

Praca przy komputerze - wymagania BHP

Należy pamiętać, że zasady BHP dotyczą nie tylko pracowników fizycznych, ale także tych umysłowych. Praca przy komputerze wymaga odpowiednich, bezpiecznych warunków. Przeczytaj czego dokładnie dotyczą i co pracodawca musi zapewnić zatrudnionym.

8 listopada 2017

Praca przy komputerze – jakie są wymagania bhp

Praca przy komputerze nie posiada wysokiego stopnia ryzyka zawodowego, jednak również na tym stanowisku obowiązują szczególne przepisy BHP. Przeczytaj nasz artykuł i sprawdź jakie warunki bezpieczeństwa i higieny pracy należy zapewnić pracownikowi!

14 czerwca 2017

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów