0 0
dni
0 0
godz
0 0
min
0 0
sek

5 wyników dla tematu: przecietne-wynagrodzenie

Artykuły:

Najniższa składka zdrowotna w 2023 roku

Od wysokości minimalnego wynagrodzenia zależna jest również najniższa składka zdrowotna dla przedsiębiorców. Ile wyniesie najniższa składka zdrowotna w 2023 roku dla przedsiębiorców wybierających opodatkowanie na zasadach ogólnych? Przeczytaj i sprawdź!

8 listopada 2022

Przeciętne wynagrodzenie w czerwcu 2022 r. – wzrost mniejszy niż inflacja

Główny Urząd Statystyczny co miesiac podaje ile wyniosło przeciętne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw. W czerwcu 2022r. także odnotowano wzrost płac, jednak jest on niższy niż aktualny wskaźnik inflacji. Co to oznacza? Przeczytaj i dowiedz się!

22 lipca 2022

Przeciętne wynagrodzenie miesięczne w sektorze przedsiębiorstw - 2021

Przeciętne wynagrodzenie miesięczne w sektorze przedsiębiorstw podawane jest przez Główny Urząd Statystyczny. Jego wartość wpływa m.in. wysokość przyznawanych kredytów studenckich. Poznaj wysokości przeciętnych wynagrodzeń w kolejnych miesiącach!

14 marca 2022

Nowe wskaźniki – zmiany w wynagrodzeniach młodocianych i w limitach przychodów dla emerytów i rencistów

GUS ogłosił nową wartość przeciętnego wynagrodzenia na I kwartał 2020 r. Ile wynosi ta kwota? Czy zmiana przeciętnego wynagrodzenia wpływa na zmiany w wynagrodzeniach młodocianych? Co z limitem przychodów dla dorabiających emerytów i rencistów? Sprawdź!

3 czerwca 2020

Czym jest średnie wynagrodzenie ogłaszane przez GUS?

GUS regularnie ogłasza ile wynosi średnie wynagrodzenie oraz przeciętne wynagrodzenia w sektorze przedsiębiorstw w Polsce. Na ten moment średnie wynagrodzenie ma tendencję zwyżkową. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej na omawiany temat!

7 kwietnia 2020

Artykuły
Brak wyników.
Więcej artykułów
Wzory
Brak wyników.
Więcej wzorów